Обід з мільярдером Баффетом за $4,5 млн купив засновник криптовалюти TRON

4 червня 2019, 10:54

Джастін Сан, засновник блокчейн-платформи TRON і власник торрент-трекера BitTorrent виграв щорічний аукціон на обід з інвестором Уорреном Баффетом

Право пообідати з американським інвестором Уорреном Баффеттом, засновником Berkshire Hathaway, було продано за рекордні $4,57 млн. Покупцем став Джастін Сан, засновник блокчейн-платформи TRON і власник торрент-трекера BitTorrent. Про це повідомляє РБК.

Відео дня

«Я також запрошую лідерів блокчейн-індустрії зустрітися з титаном інвестицій. Сподіваюся, це піде всім на користь», — написав Сан у Twitter.

Баффетт і його партнер Чарльз Мангер неодноразово виступали з критикою криптовалют. Так, в лютому Баффетт заявив, що у біткоіну немає реальної цінності, і додав, що подібні речі «привертають шарлатанів». На щорічних зборах акціонерів Berkshire Hathaway він назвав цю криптовалюту «маревом».

Баффетт також відзначав, що вважає важливою технологію блокчейна, на якій побудований біткоін, але вважає, що її успіх не залежить від криптовалют.

Інвестор заявив, що чекає на зустріч з Саном і його друзями. Засновник криптовалюти TRON зазначив, що часто в інвестиційних колах змінюють свою точку зору. «Інвестиційні можливості краще, коли багато людей недооцінюють технологію», — сказав він.

«Я дивлюся на майбутній ланч із Баффеттом як на можливість домогтися взаєморозуміння і зростання», — написав Сан у блозі. Він зазначив, що навіть один з найуспішніших інвесторів може «втратити хвилю», і нагадав, що той визнав невдачу в угоді з Kraft Foods і не зміг «реалізувати потенціал» компаній на кшталт Amazon, Alphabet і Apple.

Крім того, Сан додав, що Баффетт неодноразово говорив, що інвестує в бізнес, у якого, на його думку, є довгострокова конкурентна перевага. «У нас в блокчейн-індустрії є що довести з цього приводу», — заявив засновник TRON.

Сан запустив TRON в 2017-му. Вартість платформи оцінюють в $2,23 млрд, вона займає 12-е місце в списку найбільших криптовалют за версією порталу CoinMarketCap.

Щорічний аукціон за право пообідати з засновником холдингової компанії Berkshire Hathaway проводиться з 2000 року. Переможець має право запросити на зустріч ще сім осіб.

Найменше за обід з Баффеттом заплатили в 2001-му — $18 тис., нинішній же аукціон встановив рекорд — $4,57 млн. Кошти від аукціону направляють в благодійний фонд Glide, який займається соціальними проектами.

Як повідомлялося, за версією Forbes за підсумками 2018 року Уоррен Баффет посів третє місце в списку найбагатших людей планети. Його статки оцінено в $81,6 млрд.

Показати ще новини
Радіо NV
X