Призначення Богдана посилить побоювання про зв’язки Зеленського з Коломойським — FT

23 травня 2019, 16:18
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Призначення Андрія Богдана главою Адміністрації Президента України посилить побоювання про зв’язки Володимира Зеленського з Ігорем Коломойським, на якого працював Богдан, пише Financial Times.

Рішення Зеленського про призначення Богдана главою АП з’явилося на другий день його президентської каденції незважаючи на те, що інші його радники, зокрема екс-міністр фінансів Олександр Данилюк, більше влаштовують західних партнерів України.

Відео дня

Призначення Богдана, ймовірно, посилить їх побоювання з приводу зв’язків Зеленського з Коломойським, чий телевізійний канал широко висвітлював передвиборну кампанію.

«Це не так, як повинно було бути… Зеленський говорив всім, що він сам по собі, коли його запитували про зв’язки з Коломойським», — сказав співрозмовник видання, який має зв’язки в західних дипломатичних колах.

Богдан уже заявив, що припинив юридичну діяльність в інтересах Коломойського та інших клієнтів.

Викликає занепокоєння те, як Зеленський буде впливати на юридичні баталії Коломойського і уряду через націоналізацію ПриватБанку в 2016 році, відзначає FT. Цей крок тоді рішуче підтримали США, Євросоюз і Міжнародний валютний фонд.

Вступ Богдана на посаду глави АП збігся в часі з прибуттям до Києва оціночної місії МВФ. Транші від Фонду дуже важливі для обслуговування Україною зовнішнього боргу в цьому і наступному роках.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X