Переробникам олійних додали оптимізму

Прогнози з виробництва олії переглянуто

Прогнози з виробництва олії переглянуто

Виробництво рослинної олії в цьому році зросте більше, ніж очікувалося

У своєму останньому звіті по ринку олійних галузева Асоціація Укроліяпром підвищила прогноз виробництва соняшникової олії в Україні в поточному маркетинговому році з 4,2 до 4,5-4,7 млн тонн.

Генеральний директор Асоціації Укроліяпром Степан Капшук пояснює це тим, що асоціація врахувала перехідні запаси насіння соняшнику. Раніше ці дані надійшли ще не в повному обсязі.

Директор інформаційної компанії ПроАгро Микола Верницький відзначає, що перегляд пов'язаний з тим, що після збору врожаю минулого року стало зрозуміло, скільки дійсно у виробників олії буде сировини. Досі оцінки проводилися на підставі прогнозів, а зараз вже по факту.

Зростання врожайності соняшнику – це українська тенденція останніх років. Генеральний директор групи Агротрейд Всеволод Кожемяко зазначає, що посівні площі під нього постійно збільшуються, так як на сьогоднішній день це найбільш рентабельна культура, навіть порівняно з пшеницею і ячменем.

Також він пов'язує збільшення виробництва соняшникової олії із введенням в експлуатацію нових підприємств з переробки сировини. Наприклад, у липні 2015 року компанія Олсідз відкрила олійноекстракційний завод потужністю переробки соняшнику 800 тис. тонн на рік.

Чим більше нових заводів – тим вигідніше переробляти соняшник в Україні, так як собівартість на них нижче, ніж на існуючих підприємствах із застарілим обладнанням.

«Діалоги про майбутнє»

НВ представляє: «Діалоги про майбутнє» з Уільямом Тейлором, Павлом Шереметою і Дмитром Кулебою.

Київ-Вашингтон-Брюсель
Яке місце займає Україна у цьому трикутнику? Якою нашу країну бачать у Європі та США?

Відвідати лекцію
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Рітейл/Нерухомість ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: