Переробникам олійних додали оптимізму

9 лютого 2016, 23:20
535
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Переробникам олійних додали оптимізму - фото

Прогнози з виробництва олії переглянуто

Виробництво рослинної олії в цьому році зросте більше, ніж очікувалося

У своєму останньому звіті по ринку олійних галузева Асоціація Укроліяпром підвищила прогноз виробництва соняшникової олії в Україні в поточному маркетинговому році з 4,2 до 4,5-4,7 млн тонн.

Генеральний директор Асоціації Укроліяпром Степан Капшук пояснює це тим, що асоціація врахувала перехідні запаси насіння соняшнику. Раніше ці дані надійшли ще не в повному обсязі.

Директор інформаційної компанії ПроАгро Микола Верницький відзначає, що перегляд пов'язаний з тим, що після збору врожаю минулого року стало зрозуміло, скільки дійсно у виробників олії буде сировини. Досі оцінки проводилися на підставі прогнозів, а зараз вже по факту.

Зростання врожайності соняшнику – це українська тенденція останніх років. Генеральний директор групи Агротрейд Всеволод Кожемяко зазначає, що посівні площі під нього постійно збільшуються, так як на сьогоднішній день це найбільш рентабельна культура, навіть порівняно з пшеницею і ячменем.

Також він пов'язує збільшення виробництва соняшникової олії із введенням в експлуатацію нових підприємств з переробки сировини. Наприклад, у липні 2015 року компанія Олсідз відкрила олійноекстракційний завод потужністю переробки соняшнику 800 тис. тонн на рік.

Чим більше нових заводів – тим вигідніше переробляти соняшник в Україні, так як собівартість на них нижче, ніж на існуючих підприємствах із застарілим обладнанням.

Журнал НВ (№9)

Справа, котра топить президента

Напередодні президентських виборів Петро Порошенко опинився в епіцентрі потужного скандалу в оборонному секторі, який може коштувати йому другого терміну

Читати журнал українською

ТОП 3

thumb img
Під Києвом розпочато будівництво торгово-виставкового центру площею 105 га
6327
thumb img
Забудовників хочуть змусити обладновувати ліфтами чотирьохповерхові будинки
2848

Головне

Погляди

Вчора, 22:50

thumb img
19 березня: Квантовий "єлбаси" та Брекзит
Події

Вчора, 21:25

thumb img
Суд Львова заарештував підозрюваного у вбивстві прикордонника
Події

Вчора, 20:44

thumb img
Людмила Денісова - про приїзд Москалькової до Києва, суд у справі Вишинського та стан українських політв'язнів - iнтерв'ю