Печерськ: хроніки перетворення

27 квітня 2018, 10:30
Новини компаній
 Цей житловий комплекс VIP-класу претендує на звання найкращого серед рівних

Цей житловий комплекс VIP-класу претендує на звання найкращого серед рівних

В самому серці нашої столиці – на Печерську, в тому місці, де Кловський узвіз плавно вливається у вулицю Мечникова, в самому розпалі будівництво суперсучасного елітного житлового комплексу Signature за адресою вул. Мечникова, 11А.

Цей житловий комплекс преміум-класу, що складається з трьох унікальних за своєю формою будинків-веж зі стилобатною основою буде однією з найбільш знакових новобудов Печерська. У просторі стилобату, згідно з європейськими канонами, будуть розташовані ресторани, супермаркет і концертний зал.

Ми вирішили з'ясувати, в чому полягає якісна відмінність ЖК Signature від подібних, і чому вже зараз цей житловий комплекс VIP-класу претендує на звання найкращого серед рівних.

Сильні сторони проекту – оригінальна концепція, параметрична архітектура, розробленням якої займалося німецьке дизайнерське бюро Schmidhuber, інноваційні інженерні рішення і будівельні матеріали найвищої якості, що поставляються з Європи за спецзамовленням забудовника. Але, завжди ж цікаві деталі!

Про них і піде мова.

Унікальність. Це унікальний вітчизняний проект як з архітектурної, так і з інженерної точки зору. Аналоги Signature можна знайти виключно на європейському та американському ринках.

Свобода планування. Мова про планування кожної квартири, кількість яких дорівнює 171. Кожен власник апартаментів у Signature зможе реалізувати свої вимоги до простору відповідно до персональних запитів. Піклуючись про комфорт мешканців, забудовник вже зараз пропонує комплексні послуги з дизайнерським ремонтом квартир у співпраці з найкращими дизайн-студіями країни.

Вищий клас якості – від вдумливої ​​реалізації концепції «Місто в місті» та унікальних інженерно-технічних характеристик до вибору найсучасніших і висококласних будівельних матеріалів. ЖК Signature – прекрасний зразок смарт-апартаментів luxury-класу з системою інтелектуального управління.

Параметризм – проектування з використанням новітніх обчислювальних технологій і методів цифрового моделювання, запозичених з автомобільної і авіаційної промисловості, які допомагають змінювати параметри проекту в реальному часі.

Панорамне скління. Монолітно-каркасний тип баштової будови ЖК Signature, розташованого на вулиці Мечникова, 11А, передбачає панорамне скління з підйомно-розсувною системою. Творці зупинили свій вибір на продукції німецької компанії SCHÜCO – світового лідера з виробництва та постачання інноваційних огороджувальних конструкцій.

Зазвичай подібні вікна використовуються для скління елітних котеджів, але вперше – для скління квартир VIP-класу. У порівнянні зі стандартними стулковими, розсувна конструкція панорамних вікон дозволяє збільшити ступінь панорамного огляду. І в квартирі на Печерську є чим помилуватися з такого вікна. Всі віконні конструкції мають посилений опір вітровим навантаженням, а товщина зовнішнього скла склопакета – 12 мм.

Бетонне лиття. Монолітно-каркасна технологія передбачає лиття бетонних плит. У ЖК Signature використовують спеціальні термовставки, які дозволяють уникнути так званого містка холоду. Про комфортний мікроклімат в апартаментах можна не турбуватися.

Енергоефективність. ЖК Signature – перший в Україні житловий комплекс, який пройшов сертифікацію за стандартом BREEAM. Запорука такого успіху, наприклад, це двокамерні енергозберігаючі та сонцезахисні склопакети (простір між склом заповнений аргоном) і дистанційні рамки з поліпшеною теплоізоляцією. На зовнішньому склі передбачено спеціальне напилення зі срібла.

Високий клас безпеки. Внутрішня смарт-система безпеки, яка працює цілодобово, дозволяє відстежувати і вчасно усувати щонайменші відхилення від норми – від зламаного крана до пожежонебезпечної ситуації.

Ліфти. Тут будуть встановлені знамениті швейцарські ліфти Schindler, вантажопідйомність яких – 1000-1500 кг. Передбачена система потокового поділу ліфтів (окремі ліфти для мешканців і для персоналу). У ліфтах, які використовуються мешканцями, можна піднятися відразу з паркінгу без пересадки в зоні лобі.

Вода. Магістральні водопровідні труби в ЖК Signature зроблені з нержавіючої сталі. Додатково вода буде очищатися за допомогою прогресивної системи зворотного осмосу на найчистішу і корисну воду, яку п'єте собі на втіху.

Особистий комфорт кожного, хто живе в Signature. Виключно для людей, які будуть тут жити, задуманий SPA-центр під назвою Blue Lagооn. Тільки уявіть, в персональному розпорядженні кожного з мешканців – 1350 метрів, відведених для спортивних занять та надприэмного релаксу.

Побутові нюанси. За сервіс від Signature відповідатиме внутрішня служба експлуатації комплексу в режимі 24/7, який характерний для найкращих світових готелів. У розпорядженні кожного з мешканців – консьєрж-сервіс, який подбає про тисячу дрібниць: від бронювання квитків до догляду за вашими рослинами. Парковка, мийка та дрібний ремонт вашого автомобіля, послуги хімчистки та пральні – вже не ваш клопіт.

Про те, чим ще може вразити і порадувати ЖК Signature, можна дізнатися тут:

www.signature.ua

м. Київ, вул. Мечникова, 11А

044 333 40 66

Житловий комплекс "Сігначе" * Дзвінкі здійснюються за тарифами відповідного оператора зв'язку. Ліцензія генпідрядніка ТОВ "Вінг Девелопмент" серія АЕ № 525836, срок Дії з 3 лютого 2015-го. по 3 лютого 2020 р., видана 16 лютого 2015-го. ДАБІ України. Дозвіл на виконання будівельних робіт № 2136-Пч/Р від 17.08.2006 р., Виданий Управлінням державного архітектурно- будівельного контролю м. Києва, ПОВІДОМЛЕННЯ про зміну Даних у видання дозволі, зареєстроване ДАБІ України за № 120132670355 від 24.09.2013 р.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X