Курс на Схід. Велика українська IT-компанія відкриває офіс в Дубаї

30 липня 2021, 13:38

Українська IT-компанія SoftServe відкриває офіс на Близькому Сході. У компанії вважають цей регіон ключовим у своїй стратегії зростання.

Одна з найбільших українських IT-компаній SoftServe відкриває новий офіс в Дубаї для підтримки клієнтів в близькосхідному регіоні. Про це йдеться в повідомленні компанії.

Відео дня

«Наш новий офіс дозволить краще забезпечувати і підтримувати наших клієнтів, розробляючи інновації в напрямках штучного інтелекту, машинного навчання, хмарних рішень, і рішень цифрового банкінгу», - заявив виконавчий віцепрезидент регіону EMEA Володимир Семенишин.

Офіс SoftServe в Дубаї буде пропонувати клієнтам повний спектр послуг, від консалтингу до управління проектами, впровадження рішень та їх постійної підтримки. Також в новому офісі працюватимуть розробники. Новий офіс компанії розташований в бізнес-центрі Dubai Internet City.

Відзначається, що Близький Схід займає ключову позицію в стратегії зростання SoftServe. Компанія присутня в регіоні з 2018 року, поставляючи рішення для великих бізнес конгломерацій в сферах торгівлі, фінансів і енергетичного сектора.

Раніше повідомлялося, що SoftServe побудує у Львові офісний кампус на місці колонії, яку на початку червня продали на аукціоні за 377,5 млн грн.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X