СБУ увірвалась в офіс ІТ-підприємця Євгена Уткіна

22 серпня 2016, 14:50
Правоохоронці сьогодні вранці вибили двері в ІТ-компанії KM Core

Представники Служби безпеки України (СБУ) сьогодні проводили обшуки в одному з київських офісних центрів, розташованому на вулиці Північно-Сирецькій, 1-3. "Перебуваю у своєму власному офісі, в який мене не пускають", - написав засновник і керівник ІТ-компанії KM Core Євген Уткін сьогодні вранці на своїй фейсбук-сторінці.

Відео дня

"Нагорода знайшла свого героя", - повідомив він дещо пізніше. – "виламали двері саме тої компанії, яку треба до 25-річчя Незалежності України нагородити чимось достойнішим. Помилилися адресою". За його словами, "добре озброєна та доволі інтелігентна СБУ, переконавшись у відсутності загрози з нашого боку по поваленню державного ладу, залишила територію KM Core". Однак, відзначив Уткін, Генпрокуратура посилила свої ряди представниками, які вимагають "продовження цієї ганебної вистави".

Уткін опівдні розповів, що Печерський районний суд дозволив вилучити документи ТОВ "ЮАРМС", а також низки інших підприємств, розташованих за вищезгаданою адресою. За відповідним дозволом в суд звернулася Генеральна прокуратура в рамках провадження кримінальної справи про розкрадання державних коштів під час впровадження програмних продуктів SAP на держпідприємствах.

Раніше НВ Бізнес повідомив про те, що силовики проводять обшуки в Укргазвидобуванні.

Показати ще новини
Радіо NV
X