«Багато підкованих інженерів». Reddit відкрив офіс в Києві

21 лютого 2020, 11:07

Відкривати офіси в інших містах України Reddit поки не планує.

Популярний соціально-новинний сайт Reddit відкрив офіс в Києві і шукає розробників, повідомляє видання AIN.

У Reddit є офіси в США і Європі, і багато віддалених співробітників. На даний момент в київському офісі всього два працівника. Відкривати офіси в інших містах України Reddit поки не планує.

Відео дня

«Київ ми вибрали тому, що тут дуже багато технічно підкованих інженерів, яким цікаво займатися продуктом. Вони прагнуть до більшого, хочуть не тільки писати код. Нам якраз такі і потрібні: люди, готові робити внесок в продукт », - заявив один із співробітників нового офісу senior user experience designer Павло Грозян.

Київський офіс Reddit буде інженерним. Нових співробітників будуть набирати в відділ Special Projects, який займається майбутнім платформи. Зокрема, офіс буде працювати над проектами, пов'язаними з рекламними доходами і майбутнім інтернету.

"Ми принципово не хочемо продавати особисті дані користувачів заради реклами", - розповів software engineer Олексій Ященко.

Відзначається, що за межами англомовного світу і зокрема в Україні, у Reddit не так багато користувачів. За даними видання, у команди є плани по локалізації всього продукту.

Також в українському офісі Reddit планують поліпшити знання локальних користувачів про платформу.

Reddit - популярний англомовний соціальний новинний сайт, на якому зареєстровані користувачі можуть розміщувати посилання на будь-яку інформацію в інтернеті.

Нагадаємо, що недавно в Україні відкрився R & D-центр компанії Rakuten Viber .

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X