На тлі масових скорочень. Microsoft та розробник ChatGPT підписали багаторічну інвестиційну угоду

24 січня, 09:43
Microsoft уклав багаторічну угоду з OpenAI (Фото:REUTERS/Mike Segar/File Photo/File Photo)

Microsoft уклав багаторічну угоду з OpenAI (Фото:REUTERS/Mike Segar/File Photo/File Photo)

Технологічний гігант Microsoft та розробник чат-бота ChatGPT підписали багаторічну інвестиційну угоду. Це сталося на тлі масових скорочень в індустрії.

В OpenAI заявили про розширення партнерства із технологічним гігантом Microsoft. Про це йдеться у повідомленні компанії.

OpenAI залишається компанією з обмеженим прибутком і управляється некомерційною організацією OpenAI.

Відео дня

Компанії разом працювали над створенням кількох суперкомп'ютерних систем на базі Azure, які OpenAI використовують для навчання всіх моделей.

Microsoft збільшить свої інвестиції в ці системи, щоб прискорити наші незалежні дослідження, а Azure залишиться ексклюзивним хмарним постачальником для всіх робочих навантажень OpenAI у дослідженнях, API та продуктах.

" Ми співпрацюємо з Microsoft для розгортання нашої технології через наш API і службу Azure OpenAI, що дозволяє підприємствам і розробникам використовувати GPT, DALL E і Codex", - йдеться в повідомленні компанії.

Точні фінансові деталі не розголошуються. Раніше повідомлялося, що компанія Microsoft може вкласти $10 млрд у розробника ШІ чат-бота ChatGPT.

Як зазначає Financial Times, угода закріплює позицію Microsoft як ексклюзивного постачальника хмарних обчислень для одного з провідних світових стартапів у галузі штучного інтелекту, що сприятиме розвитку її хмарного бізнесу Azure.

Величезний приріст капіталу для розробника чат-бота ChatGPT символізує інтерес інвесторів до штучного інтелекту, який здатний генерувати високоякісні результати на основі лише кількох слів чи пропозицій людських інструкцій.

Раніше техногігант Microsoft підтвердив плани скоротити штат приблизно на 10 тис. працівників. Загалом технологічні компанії з початку 2023 року звільнили та скоротили майже 56 тисяч співробітників у всьому світі.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X