Київський коворкінг продаватиме ІТ-послуги за кордон

4 жовтня 2016, 15:53
За кілька місяців маленькі та середні ІТ-компанії отримають в столиці майданчик, де зможуть спільними зусиллями поборотися з вітчизняними грандами за іноземні замовлення

Столичний Creative Quarter (Креативний Квартал, КК), технопарк із ІТ-нахилом, запрацює з січня 2017 року. Про це вчора повідомили співзасновники Ілля Кенігштейн і Роман Хміль, які в новий компанії зайняли посади креативного та генерального директора відповідно.

Відео дня

Від інших спільних робочих просторів, окрім спеціалізації на інформаційних технологіях, КК відрізнятиме те, що його власники забезпечуватимуть своїм клієнтам-аутсорсерам продажі. "Наприклад, маленькі ІТ-компанії зможуть об’єднуватися на нашій платформі та конкурувати за закордонні замовлення", - розповів НВ Бізнес Хміль. За його словами, в Креативному Кварталі компаніям потрібно буде зосередитися на своїй основній компетенції, а решта "під ключ" буде надавати команда КК. "В інтернеті є хостинг веб-сайтів, а у нас – хостинг компаній, ми будемо як Uber у нерухомості та ІТ", - розповів про спосіб роботи КК його гендиректор.

Хміль розповів про подальші плани розширення мережі технопарків. У 2017 році ще один Креативний Квартал може з’явитися в Києві. Згодом він зі співзасновниками – окрім Кенігштейна є й інші, імена яких він не назвав – має намір відкрити нові майданчики у Львові, Одесі, Дніпрі, Харкові, а також збільшити число існуючих у Києві. Це плани на найближчі п’ять років, в які входить і міжнародна експансія. У країнах ближнього зарубіжжя – Чехії, Словенії, Румунії теж мають з’явитися свої Креативні Квартали.

Швидкість розширення мережі буде залежати від того, наскільки вдало вдасться знайти баланс між попитом і пропозицією. Якщо КК виставить зависокі чи занизькі ціни, то проект буде розвиватися повільніше, бо не вистачатиме інвестицій, пояснив Хміль. Він утримався від відповіді на питання про обсяг капіталовкладень у Креативний Квартал.

Показати ще новини
Радіо NV
X