ICU інвестувала в платформу граничних обчислень з українською командою

12 листопада 2020, 13:48

ICU Ventures інвестувала в платформу граничних обчислень Hivecell з львівською командою розробників.

Венчурне крило фінансової групи ICU інвестувало в платформу граничних обчислень Hivecell з українською командою програмістів. Про це йдеться в повідомленні ICU Ventures.

Як повідомили НВ Бізнес в пресслужбі ICU, сума угоди знаходиться в діапазоні від $200 тис. до $1 млн. Відзначається, що інвестиція в Hivecell відповідає стратегії ICU Ventures, яка переважно інвестує в технологічні компанії, пов’язані з Україною або країнами Центрально-Східної Європи.

Відео дня

«Стартапи з українським корінням, або створені силами високоякісних українських розробників, не перестають дивувати нас своєю креативністю та бізнес-орієнтованим підходом. Їх успіх є найкращим промо для України як провідного IT-хаба в світі», — зазначив глава венчурного бізнесу ICU Роман Нікітов.

На відміну від хмарних обчислень, граничні технології дозволяють проводити високорівневу обробку даних швидше і надійніше безпосередньо в точці їх збору. Такий підхід ефективний для бізнесів з численними локаціями. Наприклад, нафтових свердловин, сонячних ферм, заводів, ресторанів і готельних мереж. Це обумовлено тим, що дані обробляються на місці і не вимагають витрат часу і ресурсів на їх доставку та обробку в централізованих хмарних серверах.

«Все більше організацій прагнуть реалізувати весь потенціал IoT і AI розробок і переходять від традиційних хмарних обчислень до граничних обчислень якомога ближче до джерела даних», — зазначив співзасновник і CEO Hivecell Джеффрі Рікер.

Розробкою в Hivecell займається українська команда програмістів зі Львова.

Раніше ICU інвестував в українську навігаційний стартап Augmented Pixels. Кошти планували витратити на розвиток.

ICU — незалежна фінансова група, заснована з 2006 році фахівцями з ING. Вона надає брокерські послуги та послуги з управління активами і спеціалізується на ринках Центральної і Східної Європи, керуючи активами на суму більш ніж $ 500 млн.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X