Помпео попередив Європу про небезпеку співпраці з Huawei

4 червня 2019, 09:47

Держсекретар США вважає, що співпраця з Huawei загрожує витоком приватної інформації до китайського уряду

Держсекретар США Майк Помпео вважає, що участь китайської компанії Huawei у створенні телекомунікаційних мереж в європейських країнах загрожує витоком інформації китайському уряду. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Відео дня

«Європейці дуже піклуються про збереження інформації про приватне життя, я це прекрасно знаю. Не можна, щоб приватна інформація текла по мережі, яка контролюється і до якої має доступ китайський уряд», — заявив він, перебуваючи в Гаазі.

Він пояснив, що для Huawei співпраця з китайським урядом є «стимулом».

«До ради директорів компанії входять три члени Комуністичної партії Китаю. Це в корені суперечить нашим зусиллям щодо захисту безпеки народу Нідерландів, народу Європи і народу Сполучених Штатів. І ми ясно дали зрозуміти, що існує реальний ризик».

У відповідь на запитання про те, чому Європа щодо Huawei має довіряти інформації американських спецслужб, які піддаються жорсткій критиці з боку президента Дональда Трампа і не користуються його довірою, Помпео сказав: «Я попрацював у ЦРУ. Не викликає сумнівів, що розвідувальне співтовариство час від часу робить помилки. Але в цілому воно працює прекрасно і заслуговує, щоб йому довіряли».

Раніше повідомлялося, що британські телеком-оператори EE і Vodafone при створенні мереж 5G вирішили відмовитися від використання обладнання Huawei.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X