Microsoft відкриє перший фірмовий магазин в Європі

31 травня 2019, 12:26

Microsoft відкриє магазин у Лондоні неподалік від магазину Apple

Перший в Європі Microsoft Store відкриється в Лондоні 11 липня. Про це повідомляє корпоративний блог компанії.

За словами віце-президента Microsoft з роздрібних продажів Девіда Портера, підготовка до приходу комп’ютерного гіганта до Великобританії велася кілька років.

Відео дня

«Лондон є одним з найпривабливіших місць для шопінгу. Ми з радістю чекаємо моменту, коли покупці почнуть відкривати для себе світ Microsoft», — додав він.

Флагманський магазин площею понад 2 тис. кв. м розміститься на Oxford Circus, неподалік від аутлета компанії Apple на Ріджент-стріт.

У триповерховій будівлі розмістяться майданчики для роздрібного продажу продуктів Windows, лінійок Surface, Xbox, PC gaming і HoloLens, а також інтерактивні зони, де покупці зможуть протестувати новинки. Крім того, там можна буде отримати допомогу консультанта Microsoft і задати питання про будь-який продукт і операційну систему.

Сінді Роуз, представник компанії у Великобританії, заявив, що магазин є чимось більшим, ніж проста торгова точка.

«Розташований у серці Лондона, Microsoft Store стане чудовим місцем для відпочинку. Туристи і місцеві жителі отримають можливість грати, вчитися, відкривати і створювати нове», — сказав він.

Раніше повідомлялося, що Sonyі Microsoft оголосили про стратегічне партнерство для розвитку ігрових хмарних технологій, а також рішень в області штучного інтелекту.

Показати ще новини
Радіо НВ
X