Українські інженери представили три нових розробки - відео

15 травня 2019, 19:13

Українські інженери презентували унікальні розробки під час конференції GlobalLogic "Українські і глобальні IT-тренди"

На конференції GlobalLogic "Українські і глобальні IT-тренди" були представлені три інноваційні розробки. Про це повідомляє кореспондент НВ Бізнес.

Перша - рука-маніпулятор, керована штучним інтелектом. Як повідомляється, на цю розробку вже знайдений клієнт за кордоном, її застосують для розфасовки пошти.

Відео дня

Друга - універсальна плата, яку можна використовувати в будь-якому електронному обладнанні для автоматизації процесів: починаючи від поливалок, і закінчуючи автономними пилососами. Зараз ця розробка розіслана по українським університетам, щоб студенти відпрацьовували свої навички в інженерії.

Також українські програмісти змогли ефективно об'єднати різні операційні системи так, щоб вони злагоджено працювали між собою. Відзначається, що ця розробка дуже актуальна для автомотоіндустріі і медицини.

В цілому, група компаній GlobalLogic підвела підсумки діяльності в Центральній і Східній Європі в 2018 році. В рамках регіону, куди входять 13 інжинірингових центрів в Україні, Польщі, Словаччини та Хорватії, тільки за минулий рік група компаній інвестувала $1,5 млн в професійний розвиток і підвищення кваліфікації місцевих фахівців. Значна частина цих вкладень припадає на інженерні таланти в Україні.

За підсумками минулого фінансового року (1 квітня 2018 року - 31 березня 2019) бізнес групи компаній GlobalLogic в Центральній і Східній Європі виріс на 27,6%. На частку регіону припадає 46,6% усієї виручки групи компаній у минулому фінансовому році.

"Україна займає важливе місце в регіональній структурі компаній. У минулому календарному році дохід GlobalLogic в Україні зріс на 32%, тоді як локальний IT-ринок зростає в середньому на 20-25% на рік, - заявив Ігор Біда, керуючий директор GlobalLogic в Центральній і Східній Європі, - аналогічним чином зріс наш прибуток, який ми не виводимо з країни, а повністю використовуємо для розвитку бізнесу в Україні. Ми очікуємо, що подальша консолідація зусиль в Центральній і Східній Європі збільшить зростання показників компанії і наші можливості ще більше інвестувати в інноваційний потенціал країни і всього регіону".

Компанія активно розвиває українських ІТ-фахівців в рамках ініціативи GlobalLogic Education: співпрацює з провідними технічними вузами регіону, підтримує проведення найбільших галузевих івентів, а також лекцій, професійних тренінгів і семінарів.

В Україні GlobalLogic співпрацює з 13 технічними вузами. У чотирьох із них діють навчальні лабораторії, створені за підтримки компанії.

В Україні учасниками заходів, організованих за підтримки GlobalLogic в 2018 році, стало близько 10 тис. технічних фахівців.

Раніше повідомлялося, що український стартап виявився в центрі уваги світових ЗМІ після скарги на Apple.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів НВ
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю
Показати ще новини
Радіо НВ
X