Українські птахівники нарощують оберти

20 квітня 2016, 17:23
За перші три місяці 2016 року виробництво м'яса курки збільшилося на 6,4% – до 254 тис. т порівняно з аналогічним показником минулого року

Про це повідомили в Українському клубі аграрного бізнесу.

Найбільше зростання показали Вінницька, Черкаська, Дніпропетровська, Житомирська, Сумська, Хмельницька, Харківська та Волинська області.

Відео дня

Керівник асоціації Союз птахівників України Сергій Карпенко вважає основною причиною зростання виробництва збільшення потужностей на підприємствах Миронівського хлібопродукту (МХП). На його думку, інші великі виробники лише незначно збільшили свої обсяги і практично залишилися на рівні минулого року.

Карпенко також зазначає, що за I квартал цього року збільшився експорт курятини до 38 тис. т, порівняно з 34 тис. т за аналогічний період 2015 року.

За перші три місяці цього року МХП збільшив виробництво курятини на 11% – до 155 тис. т., Це відбулося за рахунок запуску в тестовому режимі кількох нових майданчиків. За словами начальника відділу по роботі з інвесторами МХП Анастасії Соботюк, у травні ці майданчики запрацюють у промисловому режимі.

Вона уточнює, що практично 90% виробництва нових потужностей компанія експортує, оскільки внутрішній ринок поки стабільний і не зростає.

"Загало у 2016 році МХП планує наростити виробництво на 35 тис. т, порівняно з минулим роком", – повідомила Соботюк.

Незважаючи на збільшення виробництва промисловими підприємствами, в січні-березні цього року господарства населення зменшили виробництво м'яса птиці на 4% – до 45 тис. т.

Карпенко пояснює це низькою ефективністю їх виробництва, а також постійним зростанням витрат. Таким чином населенню стає не вигідне виробництво курятини. Крім того, за його словами, зменшується виробництво і дрібними підприємствами. Так, за I квартал цього року вони знизили обсяги на третину порівняно з аналогічним періодом минулого року – до 10 тис. т.

"Вони не можуть конкурувати з великими гравцями і деяким доводиться йти з ринку. Це відбувається через те, що ціна не покриває витрати на виробництво", – сказав Карпенко.

У цілому в 2016 році очікується зростання промислового виробництва м'яса птиці до 5% порівняно з минулим роком, каже аналітик ІК Dragon Capital Наталя Шпигоцька. За її словами, в основному це станеться за рахунок збільшення потужностей на існуючих майданчиках МХП.


У 2015 році Україна виробила 1,2 млн т м'яса птиці, що на 1% менше, ніж роком раніше. При цьому промислове виробництво зросло на 2%. Воно склало 86% від загального обсягу. Найбільшими виробниками були: МХП з часткою 60%, Агромарс – 12% і Володимир-Волинська ПФ – 6%.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів НВ
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X