Як Миколаївському порту вдалося на чверть збільшити перевалку

13 квітня 2017, 12:12
Миколаївський морський порт у першому кварталі 2017 року обробив 6 млн тонн вантажів

За даними Адміністрації морських портів України (АМПУ), цей показник на 22% перевищує результати робіт порту в першому кварталі минулого року.

За перші три місяці цього року в порту перевалено: наливних вантажів – 814 тис. тонн (+44%), сухих сипучих вантажів – 4,57 млн тонн (+29%), тарно-штучних вантажів – 657 тис. тонн (-22%).

Відео дня

Досягти таких показників порту вдалося завдяки тому, що ще в червні минулого року були запущені в експлуатацію нові потужності з переробки зернових і олійних, які дозволяють істотно нарощувати загальний обсяг вантажообігу.

Варто відзначити, що в минулому році Миколаївський порт збільшив перевалку вантажів лише на 1% – до 22,4 млн тонн.

Крім цього, збільшення показників порту з перевалки вантажів цьогоріч відбувається завдяки налагодженій роботі нового керівництва адміністрації Миколаївського морського порту, зазначили в АМПУ.

Нагадаємо, 8 березня 2017 року Міністерство інфраструктури України призначило на посаду начальника Адміністрації Миколаївського морського порту Віктора Козонака. До цього, з осені 2016 року, він був виконувачем обов'язків начальника Адміністрації порту. Попередній керівник звільнився за власним бажанням.

Показати ще новини
Радіо НВ
X