Захист вищої проби

15 листопада 2017, 10:00
Новини компаній

Кожен з нас прагне створити фінансовий фундамент, захистивши себе і свою сім'ю на випадок непередбачуваних життєвих обставин

Однак непроста соціально-економічна ситуація в Україні істотно обмежує можливості для безпечного і надійного накопичення приватного капіталу.

Довгі роки українці віддавали перевагу розміщенню грошей на банківських депозитах. З урахуванням того, що в різний час ставки за вкладами досягали 25-27% в гривні і 10-12% у валюті, це був досить-таки вигідний спосіб примножити свої заощадження, і захищати їх від знецінення. Але, на жаль, банківська система виявилася ненадійною, і не витримала чергового витка кризи, що виникла в 2013-2014 роках. Відтоді з ринку пішло близько 100 фінустанов, а десятки тисяч вкладників залишилися, по суті, ні з чим.

Відео дня

Саме тому серед населення все більшою популярністю користується накопичувальне страхування життя, яке є гідною альтернативою іншим фінансовим інструментам і гарантує 100% -ву надійність накопиченого капіталу.

Як приклад – страхова компанія «ГРАВЕ УКРАЇНА Страхування життя», є дочірнім підприємством австрійського концерну GRAWE, заснованого в 1828 році рідним братом імператора Австрійської імперії ерцгерцогом Йоханом. Воістину багаторічні традиції і напрацьований дорогоцінний досвід є запорукою успішної діяльності для української дочірньої компанії.

Взагалі, страхування життя відіграє дуже важливу роль у фінансовому захисті населення. По-перше, як вже було сказано, за допомогою накопичувального поліса страхувальник забезпечує збереження своїх заощаджень. Причому, в довгостроковій перспективі – на 10, 20 і навіть 30 років. По-друге, поліс страхування життя має широкі можливості з додаткового захисту життя та здоров'я застрахованого і його близьких, а також дає переваги у вигляді окремих опцій, за допомогою яких можна розширити страхове покриття.

Страхування життя відіграє дуже важливу роль у фінансовому захисті населення

Наприклад, програма «Граве Універсал» передбачає накопичення капіталу і виплату по закінченні дії договору гарантованої страхової суми з резервами бонусів. До основної програми може бути «підключена» виплата в сумі 25 або 50 тис. грн, якщо застрахований в результаті нещасного випадку отримує повну інвалідність або йде з життя. Програма «Граве Класік» забезпечує всебічний захист життя застрахованого. Причому, коли смерть настає від нещасного випадку, вигодонабувачі (наприклад, діти страхувальника) можуть претендувати на виплату подвійної страхової суми разом з накопиченими бонусами. Якщо ж в результаті нещасного випадку застрахований отримує повну інвалідність, йому виплачується, і клієнт звільняється від необхідності вносити за договором наступні платежі, а в кінці дії договору виплачується ще одна гарантована страхова сума разом з резервами бонусів. Програма «Інвест План» – гідна альтернатива банківським депозитом. По закінченні терміну дії договору страхувальникові виплачується не тільки накопичена сума, але й нарахований у вигляді бонусів додатковий інвестиційний дохід.

Програма «Граве Медик» і зовсім пропонує унікальну можливість поєднати накопичення і страхування на випадок госпіталізації застрахованої особи та хірургічного втручання. Завдяки полісу застрахований зможе розраховувати на страхову виплату в разі лікування в лікарні або проведення операцій, від найпростіших до складних операцій на серці, кишечнику, легенях, печінці. Причому застрахований знає суму, на яку він застрахований, і з урахуванням цієї суми може самостійно вибирати державну або приватну клініку, в якій буде лікуватися. А програма «Граве Підтримка», крім накопичень і страхового захисту на випадок смерті застрахованого і важких наслідків травм, передбачає виплату в разі настання одного з 20 критичних захворювань (раку, інсульту, паралічу, інфаркту міокарда, розсіяного склерозу тощо). При діагностуванні хвороби застрахована особа отримує повну гарантовану страхову суму разом з накопиченими резервами бонусів. Крім того, в разі діагностування критичного захворювання у одного або декількох дітей застрахованого, одному з батьків виплачується 25% гарантованої страхової суми. В результаті під захистом перебуває не тільки годувальник, а й спадкоємці. А поліс дає впевненість в тому, що проблеми зі здоров'ям не зможуть похитнути фінансову стабільність сім'ї.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X