Пом’якшити наслідки пандемії. Нібулон отримав $27 млн кредиту від ЄБРР

24 липня 2020, 13:45

ЄБРР надав кредит у розмірі до $ 27 млн одному з найбільших зернотрейдерів України — групі компаній Нібулон.

Європейський банк реконструкції і розвитку надав групі компаній Нібулон кредит в розмірі до $ 27 млн. Про це повідомив старший радник із зовнішніх зв'язків ЄБРР Антон Усов у своєму Facebook.

Відео дня

Нібулон отримає позику для підтримки обсягів торговельних операцій в умовах пандемії коронавируса. Отримані від ЄБРР кошти задовольнять потреби компанії в оборотному капіталі, необхідному для закупівлі, переробки, зберігання, транспортування та експорту сільськогосподарської продукції.

Раніше в ЄБРР також підкреслювали, що фінансування забезпечить збереження прихильності Нібулона розвитку річкових транспортних мереж і збільшення внутрішніх закупівель зерна.

Нагадаємо, що в березні цього року компанія ОТП Лізинг профінансувала закупівлю Нібулоном 108 вагонів-зерновозів.

Нібулон - один з найбільших українських виробників і експортерів сільськогосподарської продукції. До складу підприємства входять 22 виробничих філії, 19 елеваторних комплексів та перевантажувальних терміналів із загальним обсягом одноразового зберігання 1,77 млн т, суднобудівний-судноремонтний завод і судноплавна компанія. Земельний банк компанії - 82,5 тис. Га.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X