Ярославський: Я готовий відбудувати Донецький аеропорт

29 жовтня 2019, 15:40

Власник і президент групи DCH Олександр Ярославський готовий побудувати новий аеропорт у Донецьку на місці зруйнованого.

Про це він сказав в коментарі НВ в ході форуму RE: think. Invest in Ukraine в Маріуполі.

«Я готовий відбудувати Донецький аеропорт, якщо створять умови. Вже займаюся аеропортом в Дніпрі. Але для цього потрібна державна підтримка», - зазначив він.

Відео дня

Ярославський додав, що не особливо вірить в плани уряду залучити в Україну $50 млрд інвестицій за п'ять років. Він нагадав, що екс-президент Віктор Янукович обіцяв залучити $200 млрд інвестицій.

У коментарі агентству Інтерфакс-Україна бізнесмен сказав, що готовий інвестувати $100 млн у будівництво нового аеропорту в Донецьку. Він підкреслив, що реалізація цього проекту буде можлива після завершення процесу реінтеграції окупованих територій Донбасу.

Нагадаємо, з вересня 2014 року до 22 січня 2015 року точилися бої за Донецький аеропорт. Його утримували українські військові. 13 січня 2015 року впала диспетчерська вежа. 20 січня бойовики підірвали новий термінал, в результаті чого бетонні перекриття та стеля в багатьох секціях обвалилися.

НВ є інформаційним партнером інвестфоруму RE: think. Invest in Ukraine і веде онлайн-трансляцію заходів, які проходять в його рамках. Одним з генеральних партнерів форуму виступає USAID, чия загальна сума допомоги Україні, починаючи з 1992 року, становить понад $3 млрд.

Показати ще новини
Радіо NV
X