Фінський залізничний оператор продає свої «дочки» в Росії, розриває контракти з РЖД

4 травня, 08:49
VR Group позбавляється російських «дочок» (Фото:LuidmilaKot / Pixabay)

VR Group позбавляється російських «дочок» (Фото:LuidmilaKot / Pixabay)

Фінський залізничний оператор VR Group продає свої дочірні компанії в РФ та розриває контракти з РЖД.

Війна Росії проти України — головні події 3 червня

Фінський залізничний оператор VR Group продасть свої афілійовані та дочірні компанії в Росії, пов'язані з вантажними перевезеннями. Про це йдеться у повідомленні компанії.

Відео дня

Компанія ініціювала переговори про продаж або ліквідацію своїх фінських дочірніх компаній ContainerTrans Scandinavia ( CTS) та Freight One Scandinavia ( FOS). Також VR Group розпочала переговори про продаж своєї російської дочірньої компанії Finnlog.

Також VR Group почала розірвання договорів із клієнтами на перевезення вантажів до Фінляндії, у тому числі з РЖД.

У компанії зазначили, що прагнуть максимально швидкого відключення трафіку і почали розірвання договорів з клієнтами. У той же час, за умовами розірвання договорів, частина трафіку може тривати до кінця року на вимогу клієнта.

Деякі клієнти хочуть продовжити трафік до кінця періоду повідомлення, але ми все ще продовжуємо переговори про швидку зупинку трафіку. У будь-якому випадку всі російські вантажоперевезення, що обслуговуються VR, припиняться не пізніше кінця року», - йдеться у заяві компанії.

Нагадаємо, що 6 квітня рада директорів VR Group прийняла рішення про припинення вантажного сполучення між Росією та Фінляндією. На підставі цього рішення компанія підготувала план із припинення перевезень.

Як повідомлялося, державна залізнична компанія Фінляндії оголосила про зупинку пасажирського залізничного сполучення між столицею Фінляндії Гельсінкі та російським Санкт-Петербургом.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X