Вітренка обрано головою наглядової ради Укрнафти

12 квітня 2019, 12:12

11 квітня наглядова рада Укрнафти обрала голову

Виконавчого директора НАК Нафтогаз України Юрія Вітренка обрано головою наглядової ради Укрнафти. Відповідне рішення її наглядова рада прийняла на засіданні 11 квітня 2019 року, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Відео дня

Акціонери Укрнафти на зборах 28 березня оновили склад наглядової ради компанії. Членами НР від НАК переобрані виконавчий директор Юрій Вітренко, директор з юридичних питань Ярослав Теклюка та директор департаменту майнових і корпоративних відносин Поліна Загнітко.

Замість Андрія Коболєва, Сергія Коновца та Костянтина Пожидаєва від Нафтогазу до складу НР увійшли екс-заступник міністра фінансів Олена Макеєва, член Стратегічної групи радників з підтримки реформ в Україні Андрій Бойцун та екс-глава НКЦБФР Олег Мозговий як незалежні члени ради.

Міноритарні акціонери переобрали членом наглядової ради Уріель Цві Лейбера і ввели в його склад Яну Мануїлову. За їхньою пропозицією ще трьома незалежними членами наглядової ради стали гендиректор інвесткомпанії Он-Лайн Капітал Микола Почапський, Андрій Процик, який раніше входив до складу НР Запорізького заводу феросплавів, і екс-глава Всеукраїнської громадської організації Спілка геологів України Павло Загороднюк.

Укрнафта є найбільшою нафтовидобувною компанією країни. Нафтогазу України належить 50%+1 акція Укрнафти, групі компаній, пов'язаних з колишніми акціонерами ПриватБанку, - близько 42% акцій.

Раніше також повідомлялося, що 28 березня акціонери Укрнафти вирішили достроково припинити повноваження чинного голови правління Марка Роллінса c 30 квітня 2019 року. Виконувачем обов'язків глави компанії з 1 травня стане заступник голови правління, виконавчий віце-президент зі збуту Олег Гез.

Показати ще новини
Радіо НВ
X