Поглиначі часу і гігабайтів. Які соцмережі і месенджери найбільш популярні в Україні

15 лютого 2021, 11:06

Найпопулярнішим месенджером у абонентів Київстар є Viber, а серед соцмереж лідирують Facebook і YouTube.

Про це йдеться в прес-релізі Київстару. Компанія, у якої близько 25 млн абонентів, проаналізувала дані про мобільний дата-трафік.

Месенджером Viber щомісяця користується 12 млн абонентів Київстару. Далі в рейтингу йдуть Facebook Messenger з 11 млн користувачів, Telegram з 6 млн і WhatsApp приблизно з 5 млн.

Відео дня

Найпопулярніші соціальні платформи - Facebook і YouTube. Ними щомісяця користується приблизно по 13 млн абонентів Київстару. Instagram використовує 10 млн людей. Третє місце займає Twitter з 7 млн, а замикає список лідерів Tik Tok з 5,5 млн.

«В середньому абоненти Київстар проводять найбільше часу саме в Tik Tok - 88 хвилин в день. А кожен десятий користувач проводить в цьому додатку більше чотирьох годин на день. YouTube дивляться в середньому 54 хвилини в день, а в Facebook сидять 44 хвилини. Активно абоненти Київстар користуються соцмережами ввечері, з 18.00 до 22.00. Але вони також дуже активні і вдень, з 12.00 до 13.00», - йдеться в повідомленні.

Найбільшу кількість мобільного інтернету в місяць українці використовують при перегляді YouTube - в середньому 2,5 Гб на кожного абонента, на другому місці - Tik Tok (0,6 Гб), на третьому - Instagram (0,4 Гб).

За даними порталу Statista, в світі найпопулярнішими мессенджерами є WhatsApp, Facebook Messenger і WeChat, а соцмережами - Facebook, YouTube і Instagram.

Показати ще новини
Радіо NV
X