У Вінниці зібрали власний тролейбус

11 квітня 2019, 16:31

Вінницька транспортна компанія створила новий тролейбус

У Вінницькій транспортної компанії презентували новий тролейбус. Про це заявив мер міста Сергій Моргунов, повідомляє ЦТС.

"Після власного трамваю VinWay Вінниця матиме і свій тролейбус. Перший дослідний зразок з робочою назвою Вінниця-ПТС 12 практично на старті. Тролейбус збирають майстра тролейбусного депо Вінницькій транспортної компанії. План на цей рік - зібрати 4 одиниці, і я впевнений, що наші транспортники впораються", - розповів Моргунов.

Відео дня

Він також запропонував місцевим жителям придумати назву для нового міського тролейбуса.

Ліврея машини нагадує вінницькі трамваї VinWay.

Сергей Моргунов / Facebook
Фото: Сергей Моргунов / Facebook

Кузов для тролейбуса купують в Білорусі, його ціна - близько 2 млн грн. Після установки всього устаткування і систем, облаштування салону, вартість нової машини не повинна перевищувати 5 млн грн.

На виготовлення одного вінницького тролейбуса йде приблизно три місяці. Перша машина вийде на маршрут для випробування вже на початку травня.

Сергей Моргунов / Facebook
Фото: Сергей Моргунов / Facebook

Тролейбус має 33 місця для сидіння, всі системи управління у нього - українського виробництва. Інформаційну систему зробили у Вінниці, деякі агрегати - виробництва Німеччини.

За словами транспортників, за рахунок більш економічних двигунів, підприємству вдасться заощадити близько 100 тис. грн на місяць.

Сергей Моргунов / Facebook
Фото: Сергей Моргунов / Facebook

Раніше повідомлялося, що Київ отримає 320 млн євро на модернізацію транспортної інфраструктури від ЄБРР.

Показати ще новини
Радіо НВ
X