В Україні виявили підробку вершкового масла 6 підприємств

18 липня 2018, 15:56
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фальсифіковане вершкове масло реалізується під марками шести підприємств-виробників.

Такі дані підтвердила Державна служба з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів.

Зокрема, відомством було проведено розслідування оприлюднених у ЗМІ фактів про діяльність молокопереробних підприємств (цехів) в Полтавській та Івано-Франківській областях.

Відео дня

Згідно з результатами перевірки було підтверджено, що в даний час потужності виробників Техмолпром, Гадячсир, Лозинський молочний завод, Полтавамолпрод, яке знаходиться в Полтавській області, а також Молокозавод-Карпати, який знаходиться в Івано-Франківській області не здійснюють виробничої діяльності.

Крім того, виробник нібито білоруського масла, маркування якого вказує адресу смт Жітянка Івано-Франківської області, взагалі відсутній в реєстрі операторів ринку.

"Відповідно масло вершкове, яке реалізується зараз в торгових мережах на території України під маркою зазначених підприємств, фальсифіковане і відповідно до закону Про основні засади та вимоги до безпеки і якості харчових продуктів є небезпечним харчовим продуктом, який має шкідливий вплив на здоров'я людини і є непридатним для споживання", - підкреслюється в повідомленні.

У зв'язку з цим Держпродспоживслужба доручила своїм територіальним органам забезпечити вилучення з обігу в разі виявлення фальсифікованої продукції з її подальшою утилізацією.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X