Укрпошту атакували хакери

8 серпня 2017, 13:32
Компанія Укрпошта заявила, що її сайт вже другу добу знаходиться під хакерською DDoS-атакою, яка переважно спрямована на сервіс відстеження відправлень

Про це поштовий оператор повідомив на своїй Facebook-сторінці.

"Нас DDoS-сять. Уже другу добу сайт Укрпошти перебуває під атакою, яка найбільше націлена на сервіс відстеження. Під час першої хвилі атаки, яка розпочалася вчора зранку, наша ІТ-служба змогла нормалізувати ситуацію, і після 17.00 усі сервіси на сайті працювали належним чином. Проте сьогодні хакери знову активізувалися. Через такі дії і сайт, і сервіси працюють з перебоями чи повільно", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

При цьому компанія запевняє, що робить все можливе, щоб користувачі могли отримувати необхідну інформацію з сайту без перебоїв.

Раніше у своєму піврічному звіті в кінці липня компанія повідомляла, що 27 червня її комп'ютерна мережа була масово вражена вірусом, що призвело до блокування і повної непрацездатності автоматизованих систем товариства, у зв'язку з чим можлива корекція фінзвітності.

"Станом на 27.06... за результатами інвентаризації автоматизованих систем ПАТ Укрпошта було встановлено, що всі автоматизовані системи товариства непрацездатні внаслідок ураження вірусом операційних систем сервісів і персональних комп'ютерів. З огляду на масштаби ураження, визначити терміни відновлення роботи автоматизованих систем товариства неможливо", - цитує агентство Інтерфакс -Україна звіт компанії.


Укрпошта входить до сфери управління Міністерства інфраструктури. Надає більше 50 видів послуг у 10,6 тис. відділеннях по всій Україні, ще близько 1,2 тис. перебувають на неконтрольованої України території. Штат підприємства налічує 76 тис. працівників, з яких 33 тис. - листоноші, 13 тис. - оператори поштового зв'язку.
Показати ще новини
Радіо NV
X