Укрпошта вдарила онлайном по чергах

8 червня 2017, 13:07
На сайті компанії можна оформити посилку кількома натисканнями клавіш

Найбільший поштовий оператор запровадив онлайн-реєстрацію для оформлення документів на відправлення. Про це сьогодні повідомила прес-служба підприємства.

Сервіс, такий звичний для інших гравців ринку експрес-доставки, став доступний і для відвідувачів 1800 відділень, які надають послугу Укрпошта Експрес. Для цього необхідно зареєструвати відправлення в особистому кабінеті на сайті компанії. Отриманий унікальний код у форматі .pdf потрібно роздрукувати та наклеїти на посилку. У відділенні його просто відсканують, не потрібно буде вносити, як раніше, всі дані вручну та вистоювати в черзі.

Відео дня

Перший заступник генерального директора Укрпошти Олександр Перцовський заявив, що оформлення відправлень завдяки нововведенню триватиме "буквально хвилину". Щоби заохотити клієнтів, компанія запропонувала 5% знижку для тих, хто скористається онлайн-реєстрацією.

Директор з комунікацій та взаємодії з органами державної влади Укрпошти Михайло Василенко повідомив, що надалі підприємство розширить нововведення на інші послуги.

Показати ще новини
Радіо NV
X