Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Укрпошта наростила доходи

7 грудня 2016, 16:21
198
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Зростання доходів відбулося майже по всім категоріям послуг, що надаються компанією

Українське державне підприємство поштового зв'язку Укрпошта в липні-вересні 2016 року збільшив доходи на 7,7% порівняно з аналогічним періодом 2015 року і на 1,7% в порівнянні з плановим показником – до 1,09 млрд грн

Про це повідомили в прес-службі підприємства, передає Інтерфакс-Україна.

Так, чистий дохід підприємства зріс на 87 млн грн, або на 9,2% порівняно з аналогічним торішнім періодом і становив 1,035 млрд грн, при цьому плановий показник перевиконано на 0,5%, або на 5,5 млн грн.

Зростання доходів відбулося майже по всім категоріям послуг, що надаються компанією. Зокрема, доходи від надання послуг з пересилання дрібних пакетів зросли на 44,7%, від пересилання посилок – на 25,3%, від розповсюдження періодичних друкованих видань – на 71,4%.

В той же час по ряду послуг спостерігається значне зниження фізичних обсягів їх надання (прийом платежів, виплата пенсій), що обумовлено перетіканням клієнтів Укрпошти до банківських установ. З метою подолання цієї тенденції Укрпошта розробила зміни в законодавство, які дозволили б їй здійснювати карткове обслуговування, тим самим припинивши відтік клієнтів.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися