Укрнафта стабілізувала видобуток нафти

26 жовтня 2016, 13:47
З початку 2016 року Укрнафта стабілізувала видобуток нафти на рівні 4,2 тис. тонн на добу, в першу чергу, за рахунок підтримуючих заходів по інтенсифікації видобутку на існуючих свердловинах

Про це повідомила прес-служба компанії.

Згідно з повідомленням, у звітному періоді видобуток газу компанією впала на 14% (-164 млн куб. м) – до 977 млн куб. м, а виробництво скрапленого газу зменшилося на 16% (-18 тис. тонн) – до 98 тис. тонн.

Відео дня

При цьому в компанії уточнили, що виробничі показники знизилися по відношенню до показників аналогічного періоду минулого року із-за відсутності в компанії достатніх коштів для інвестицій у технічне обслуговування, модернізацію обладнання, а також буріння нових свердловин.

Голова правління компанії Марк Роллінс розповів, що складний фінансовий стан компанії пов'язан з відсутністю прогресу в питанні проведення фінансової санації, а також з-за високих ставок рентних платежів. Він висловив сподівання, що Верховна Рада знизить ставки рентної плати на видобуток нафти, а акціонери затвердять план її санації.

Раніше повідомлялося, що "Укрнафта" в січні-вересні 2016 року отримала чистий прибуток у розмірі 427 млн грн, що в 9,5 рази (на 3,63 млрд грн) менше показника за аналогічний період 2015 року.

Показати ще новини
Радіо NV
X