Українцям компенсують неякісні послуги електропостачання

29 серпня 2016, 18:43
Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) прийняла рішення, за яким регламентується якість послуги електропостачання, повідомляє УНІАН

Згідно з постановою, споживачам будуть виплачувати компенсацію у разі порушення якості послуг.

"Повинен здійснюватися моніторинг послуг з електропостачання та компенсації за порушення надання таких послуг. В Україні поки немає компенсації за неякісні поставки електроенергії. Ми як комісія повинні ініціювати введення такої компенсації", – сказав голова НКРЕКП Дмитро Вовк.

Відео дня

За його словами, у минулому році зареєстровано 6,7 тис. порушень пов'язаних з приєднанням до енергомереж.

"Найбільш приватні порушення зустрічаються в наступних компаній: Київенерго, Закарпатьоблэнерго, Південна залізниця і Рівнеобленерго", – зазначив Вовк.

У регуляторі повідомляють, що будуть нараховувати компенсацію шляхом зменшення рахунків за електроенергію на наступний місяць. Якщо компанії не будуть враховувати компенсацію, то до них будуть застосовувати додаткові санкції.

Голова НКРЕКП додав, що споживачі зможуть заповнити заявку, в якій прописана сума компенсації та порушення постачальника.

"Ця постанова має пройти реєстрацію в Мін'юсті і з 1 листопада 2016 споживачі зможуть отримувати таку компенсацію", – пояснив Вовк.

Показати ще новини
Радіо NV
X