Україна запустить тестовий потяг до Ірану

20 квітня 2017, 08:13
Україна та Іран домовилися про запуск тестового потягу для транспортування сільськогосподарської продукції, зокрема, українських зернових

Про це повідомляє Міністерство інфраструктури.

Маршрут пролягатиме через територію Грузії та Азербайджану. Запустити потяг мають влітку 2017 року.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян провів зустріч із делегацією Ісламської Республіки Іран у складі Надзвичайного і Повноважного Посла Ісламської Республіки Іран в Україні пана Мохаммада Бехешті-Монфареда, Директора-розпорядника Організації вільної торгово-промислової зони “Анзалі та Порт Ісламської Республіки Іран на Каспійському морі” пана Рези Масрура, Начальника Представництва Міністерства закордонних справ в остані (провінції) Гілян пана Мохаммада Реза Багері Пур Саламата, представників ділових кіл Ірану тощо.

Відео дня

"Це надзвичайно перспективний напрямок співпраці для обох країн. Україна має розробляти нові міжнародні транспортні коридори з тим, аби стати надійним транзитним мостом між країнами Європи, Азії та Сходу", - зауважив Омелян.

Сторони також обговорили співробітництво у галузі морського та автомобільного транспорту, окремо зупинились на питаннях посилення взаємодії в авіаційній сфері.

Показати ще новини
Радіо НВ
X