Український IT-аутсорсинг набирає обертів

0 коментувати
Очікується, що до кінця 2020 число IT-фахівців перевищить 200 тис. чоловік
Фото: pixabay

Очікується, що до кінця 2020 число IT-фахівців перевищить 200 тис. чоловік

Понад 100 тис. українських програмістів працюють в різних компанія. Попит на IT-персонал продовжує рости на світовому ринку

Як повідомляє портал IT Outsoursing News, незважаючи на політичні потрясіння, українські послуги ІТ та програмного забезпечення для R&D (Research&Development) з кожним роком набирають обертів.

Наша країна має найбільше і швидкозростаюче число IT-фахівців в Європі. Очікується, що до кінця 2020 число фахівців перевищить 200 тис. осіб

Більше ста світових високотехнологічних компаній, таких як, наприклад, Cisco, Oracle, Rakuten, Samsung, ведуть R&D діяльності в Україні. Разом з тим безліч локальних IT-аутсорсингових компаній обслуговують клієнтів по всьому світу.


Ключевые данные / IT Outsoursing News

Ключові дані / IT Outsoursing News


Експорт українського програмного забезпечення приніс приблизно $2,5 млрд в 2015 році. Найбільше послуг – приблизно 80% надаються клієнтам зі США.

Крім того, Штати залишаються найбільшим партнером України по спільній R&D діяльності (близько 45% від загального числа). Далі йдуть країни ЄС та Ізраїль.

Найпопулярнішим місцем для відкриття R&D центру є Київ, у якому зосередилася їх більша частина. Привабливими для таких досліджень стали Дніпропетровськ, Львів, Одеса, Харків і Вінниця.

Раніше НВ повідомляло, що 10 українських компаній потрапили в рейтинг кращих аутсорсерів світу, чотири з яких засновані саме в Україні.

Журнал НВ
за спеціальною ціною

Передплата журналу Новое Время до кінця листопаду дешевше на 100 грн! Передплатіть зараз на 12 місяців лише за 559 грн.

Передплатити зараз
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: