Український IT-аутсорсинг набирає обертів

21 березня 2016, 12:53
Понад 100 тис. українських програмістів працюють в різних компанія. Попит на IT-персонал продовжує рости на світовому ринку

Як повідомляє портал IT Outsoursing News, незважаючи на політичні потрясіння, українські послуги ІТ та програмного забезпечення для R&D (Research&Development) з кожним роком набирають обертів.

Відео дня

Наша країна має найбільше і швидкозростаюче число IT-фахівців в Європі. Очікується, що до кінця 2020 число фахівців перевищить 200 тис. осіб

Більше ста світових високотехнологічних компаній, таких як, наприклад, Cisco, Oracle, Rakuten, Samsung, ведуть R&D діяльності в Україні. Разом з тим безліч локальних IT-аутсорсингових компаній обслуговують клієнтів по всьому світу.

Ключевые данные / IT Outsoursing News
Ключевые данные / IT Outsoursing News Фото:

Експорт українського програмного забезпечення приніс приблизно $2,5 млрд в 2015 році. Найбільше послуг – приблизно 80% надаються клієнтам зі США.

Крім того, Штати залишаються найбільшим партнером України по спільній R&D діяльності (близько 45% від загального числа). Далі йдуть країни ЄС та Ізраїль.

Найпопулярнішим місцем для відкриття R&D центру є Київ, у якому зосередилася їх більша частина. Привабливими для таких досліджень стали Дніпропетровськ, Львів, Одеса, Харків і Вінниця.

Раніше НВ повідомляло, що 10 українських компаній потрапили в рейтинг кращих аутсорсерів світу, чотири з яких засновані саме в Україні.

Показати ще новини
Радіо NV
X