Uber отримав $900 млн збитків

16 серпня 2018, 11:03

Американська компанія Uber Technologies, що надає послуги на замовлення таксі та доставки їжі, у другому кварталі 2018 року скоротила чистий збиток майже на 16% на тлі розширення свого бізнесу по всьому світу. Чистий збиток у квітні-червні становив $891 млн порівняно з $1,06 млрд за аналогічний період минулого року.

Про це йдеться у звітності компанії, що є в розпорядженні MarketWatch, передає агентство Інтерфакс-Україна.

При цьому, чистий виторг компанії злетів на 63% - до $2,8 млрд, тоді як валовий обсяг замовлень збільшився на 41% і досяг $12 млрд.

Відео дня

У першому кварталі поточного року Uber отримав чистий прибуток у розмірі майже $2,5 млрд, однак це було обумовлено об'єднанням операцій в Росії та Південно-Східної Азії. Без урахування цих угод, які фактично представляли продаж активів і принесли компанії близько $3 млрд, Uber отримав би збиток у розмірі $550 млн.

Таким чином, в квітні-червні компанія збільшила збиток щодо першого кварталу.

У звітності Uber повідомляється також, що обсяг грошових коштів та їх еквівалента на кінець другого кварталу становив майже $7,3 млрд.

У межах розвитку послуг з доставки їжі Uber Eats запускає цей сервіс в 5-10 містах щотижня. В результаті в минулому кварталі цей сегмент зріс на 200% в річному вираженні.

Витрати компанії на просування збільшилися до $142 млн порівняно зі $132 млн в січні-березні після чотирьох кварталів зниження поспіль.

Гендиректор Uber Дара Хосровшахі підтвердив плани, згідно з якими компанія проведе первинне розміщення акцій (IPO) у другому півріччі 2019 року.


Uber працює в більш ніж 600 містах понад 70 країн світу. В Україні сервіс Uber доступний з 2016 року, працює в Києві, Одесі, Львові, Дніпрі, Харкові, Запоріжжі та Вінниці.


Нагадаємо, що раніше Uber анонсував запуск сервісу доставки їжі UberEATS в Україні до кінця 2018 року.

Показати ще новини
Радіо NV
X