Uber обмежив час роботи водіїв в Україні

2 липня 2018, 12:23

Американський сервіс виклику таксі Uber змінив платформу роботи з водіями в Україні з метою контролю часу перебування за кермом і забезпечення безпеки пасажирів.

Про це повідомила прес-служба компанії.

Крім України, зміни поширилися на регіон EMEA (Європа, Близький Схід і Африка).

Так, Uber запускає на платформі нову функцію, яка відстежує час водіння і відправляє періодичні повідомлення про наближення 12-годинного ліміту, після досягнення якого система автоматично переходить в автономний режим на 6 годин.

Відео дня

За даними компанії, 12 годин сукупного часу за кермом включають в себе: час перебування в режимі онлайн і в русі, час шляху проходження до пункту посадки пасажира, а також час в поїздці.

Необхідність нововведення обумовлена ​​статистикою Європейської Комісії, згідно з якою втома є основним фактором значної частини дорожньо-транспортних пригод (від 10 до 20%).

"Впровадження нової функції покликане допомогти підвищити безпеку поїздок як для пасажира, так і для водія, при цьому зберігаючи ту гнучкість роботи на платформі, яку цінують водії", - підкреслюють в Uber.


Uber працює в більш ніж 600 містах більше 70 країн світу. В Україні сервіс Uber доступний з 2016 року, працює в Києві, Одесі, Львові, Дніпрі, Харкові, Запоріжжі та Вінниці.


Нагадаємо, що раніше Uber анонсував запуск сервісу доставки їжі UberEATS в Україні до кінця 2018 року.

Показати ще новини
Радіо NV
X