У Росії заблокують соцмережу LinkedIn

26 жовтня 2016, 10:57
Американська соцмережа LinkedIn буде заблокована в Росії. Відповідне рішення було винесено Таганским районним судом міста Москви за позовною заявою Роскомнадзору

Про це заявив офіційний представник Роскомнадзора, повідомляють Известия.

"Ми двічі направляли в LinkedIn запити з вимогою надати інформацію про виконання закону по локалізацію баз даних в Росії. Вони ці листи залишали без уваги. Відповідно до вимог закону ми звернулися в Таганський районний суд міста Москви з вимогою заблокувати сайт LinkedIn і виграли процес", - повідомив офіційний представник Роскомнадзора Вадим Ампелонский.

Відео дня

Ампелонский пояснив, що судовий процес відбувся ще в серпні. Але сайт досі не заблокований, так як LinkedIn подав апеляцію в Мосміськсуд.

1 серпня 2014 року в Росії набули чинності поправки в деякі закони. Таким чином запроваджені вимоги для сайтів і систем, які забезпечують прийом, передачу, доставку та (або) обробку електронних повідомлень користувачів Мережі. Зареєструвавшись в Роскомнадзорі в якості організатора поширення інформації, такий сайт повинен протягом шести місяців зберігати "на території Російської Федерації інформацію про факти прийому, передачі, доставки та (або) обробки голосової інформації, письмового тексту, зображень, звуків або інших електронних повідомлень користувачів мережі інтернет". За невиконання даної вимоги загрожує штраф: для юросіб — до 500 тис. рублів. Якщо сайти не зареєструються в Росії, Роскомнадзор має право направити друга вимога про усунення порушення, яке повинно бути виконано протягом 15 днів. В іншому випадку відомство має право включити майданчик в чорний список, тобто заблокувати для російських користувачів Мережі. Рішення про блокування сайту повинен прийняти суд.

Показати ще новини
Радіо NV
X