У Києві запустили першу чергу Roshen Plaza

21 травня 2018, 16:40

Найбільша кондитерська фабрика Києва - Рошен запустила на Київській кондитерській фабриці демонстраційний центр з лінією виробництва шоколадних плиток вартістю 30 млн грн.

Про це повідомили у компанії.

Зі столичних цехів частину виробничого обладнання перенесли до Вінниці, тож тепер тут облаштовують громадський простір, на створення якого в цьому році Roshen планує інвестувати 90 млн грн.

Відео дня

Частина виробничих приміщень залишиться на території фабрики, в одному з корпусів буде знаходитися офіс компанії, а також будуть розташовані об'єкти громадського призначення.

На шоколадній фабриці встановлена справжня виробнича лінія, відвідувачі також зможуть власноруч створити упаковку для шоколадних плиток за власним дизайном.

Нагадаємо, що кондитерська фабрика Рошен, яка раніше мати ім'я Карла Маркса, перетвориться в Roshen Plaza.

"Вона потихеньку перетворюється на пам'ятник. У цьому році ми переїжджаємо в заводську будівлю, там буде офіс нашої компанії. Крім цього, ми хочемо дати цій фабриці нове життя. Умовна назва – Рошен Плаза", – розповів у інтерв'ю НВ розповів президент і міноритарний акціонер корпорації Roshen В'ячеслав Москалевський.

За його словами, територія фабрики повинна перетворитися в суспільний простір. Наприклад, в наступному році там хочуть відкрити безкоштовний каток. Через рік у цій будівлі відкриється магазин з постійно діючою маленькою лінією, щоб кожен охочий міг прийти і побачити, як роблять шоколад.


Корпорація Roshen входить в топ-30 найбільших виробників кондитерських виробів у світі. До її складу входять Кременчуцька, дві Вінницькі, Київська кондфабрики і Вінницький молочний завод. Маріупольська кондфабрика знаходиться на стадії ліквідації. Також Roshen належать Клайпедська кондитерська фабрика UAB Roshen (Литва) і фабрика Bonbonetti Choco (Угорщина). Виробнича діяльність Липецької фабрики Roshen (РФ) була зупинена з 1 квітня 2017 року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X