Турки добудують трасу Київ-Одеса замість українців

15 грудня 2017, 15:12
Турецька компанія Onur завершить роботи з реконструкції ділянки траси Київ-Одеса від Києва до Білої Церкви замість української компанії Альтком

Про це заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян в інтерв'ю агентству Інтерфакс-Україна.

"Вони обіцяли до кінця року, обіцяли багато разів і багатьом. У мене терпіння лопнуло, у МФО - теж. У результаті вони переуступили частину контракту турецькій Onur, яка завершує роботи", - сказав він.

Відео дня

Також міністр висловив надію, що в наступному році Onur завершить роботи.

"За якістю одразу видно різницю. Там, де працює турецька компанія, абсолютно нормальна європейська якість, там, де працює Альтком, у нас є питання. Я відверто незадоволений, хоч і розумію складності для самої компанії, але набридло слухати третій рік поспіль про проблеми", - резюмував міністр.

Відзначимо, що на початку березня 2017 року українська фінансово-промислова група Альтком пообіцяла завершити ремонт траси Київ - Одеса до кінця цього року.

"Ми домовилися з компанією Альтком - багаторічним підрядником по ремонту траси Київ - Одеса в Київській області, що це останній рік для ремонту цієї траси. Більше продовжувати цей проект не будемо, і я дуже сподіваюся, що це єдиний позитивний для них сценарій - завершити повністю ремонт тих ділянок, які вони повинні були зробити ще два роки тому ", - сказав тоді Омелян.

До цього, в серпні 2016 року, глава Мінінфраструктури дав Альткому "останній шанс" на ремонт дороги Миколаїв - Дніпро.


Фінансово-промислова група Альтком об'єднує ряд підприємств, що займаються видобутком, виготовленням і переробкою будівельної сировини і матеріалів, а також виконує роботи з проектування, промислового і цивільного будівництва і будівництва автодоріг будь-якої категорії.

Засновниками і власниками Альткому є Олександр Тисленко та Сергій Павлічев.


У січні 2017 року Onur виграла тендери на будівництво об'їзних доріг під Красногорівкою (275-282 км) і Покровською Багачкою (221-228 км) в Полтавській області на трасі М-03 Київ-Харків.

Показати ще новини
Радіо НВ
X