У двох областях України відключилося ефірне цифрове телемовлення - гендиректор 1+1

22 березня 2019, 10:13

У Полтавській і Сумській областях України відключено цифрове телемовлення, написав в Facebook гендиректор 1+1 Медіа Олександр Ткаченко.

"Аларм! Відключено цифрове мовлення в Полтавській, Сумській області, завтра, можливо, - у Вінницький. Вкупі з шматками аналогового мовлення, що десь залишилося. Концерн РРТ та монополіст Зеонбуд (власники якого ну дуже невідомі кіпрські офшори) не можуть знайти спільної мови. Канали платать - мовлення немає в розпал виборчої кампанії", - зазначив він.

Відео дня

Ткаченко додав, що Зеонбуд пропонує концерну фінансову допомогу, але той "гордо відмовляється".

За інформацією УНІАН, в місті Білопілля Сумської області енергетики припинили постачання електрики до передавачів, встановлених на місцевій телевежі, через борг КРРТ перед Сумиобленерго, який досяг 400 тис. грн.

Як повідомлялося, у КРРТ утворилися великі борги за електроенергію. Екс-керівник держконцерну Петро Семерей говорив LIga.net в серпні 2018 року, що заборгованість становить близько 20 млн грн.

Нагадаємо, Зеонбуд надає послуги цифрового ефірного телебачення медіагрупам StarLightMedia, 1 + 1 медіа, Медіа Група Україна і Inter Media Group. Компанія належить кіпрській Планбрідж Лімітед. Видання Наші гроші пов'язувало Зеонбуд з бізнесменом Рінатом Ахметовим.

У приватного провайдера і держконцерну виникло непорозуміння в частині обґрунтування тарифів за поширення ефірного сигналу. В кінці минулого року Зеонбуд заявив, що в 2019 році піднімає тарифи для мовників на 37%. Це рішення компанія пояснила подорожчанням послуг Концерну РРТ, який обслуговує передавачі Зеонбуду, пише Детектор медіа.

Договір між Зеонбуд і КРРТ на обслуговування передавачів Зеонбуду на 2019 поки не підписаний. Медіагрупи продовжують платити провайдеру за старими розцінками. 26 березня КРРТ, Зеонбуд і чотири медіагрупи, які компанія обслуговує, зустрінуться, щоб узгодити тарифи.

Як повідомлялося, з 1 вересня 2018 року відключено аналогове мовлення по всій країні, крім прикордонних територій.

Показати ще новини
Радіо NV
X