Суд скасував арешт ТРЦ Караван

6 червня 2017, 16:17
Красногвардійський районний суд Дніпропетровська 29 травня скасував арешт нерухомого майна - торгово-розважального центру Караван за адресою вулиця Лугова, 12 в Києві, який належить ПРАТ Лекс Холдинг, кінцевим бенефіціаром якої є бізнесмен Олександр Ярославський

Про це свідчать матеріали суду, передають Українські новини.

Арешт був накладений 24 лютого постановою Красногвардійського районного суду Дніпропетровська на нерухомість Лекс Холдингу: торгово-розважальний комплекс, площею 46 780,5 кв. м у Києві на вул. Лугова, 12А та торгово-офісну будівлю площею 10,5 тис. кв. м по вул. Лугова, 12.

Відео дня

Арешт був накладений за клопотанням прокурора Дніпропетровської місцевої прокуратури через виникликану заборгованість компанії Лекс Холдинг за кредитним договором.

Лекс Холдинг зазначає, що необхідність арешту нерухомості відпала у зв'язку зі зміною правовідносин між компанією і банком за кредитним договором від 8 липня 2013 року.

Так, 27 березня 2017 року ВТБ Банк і ВТБ Банк (Дойчланд) АГ (Німеччина) уклали договір про продаж і відступлення прав вимоги за цим кредитом та договорів забезпечення.

З матеріалів суду випливає, що ВТБ Банк, ВТБ Банк (Дойчланд) АГ і Лекс Холдинг домовилися продовжити термін погашення кредиту до 26 березня 2018 року.

25 травня старший слідчий Національної поліції в Києві закрив кримінальну справу за відсутністю складу злочину.

29 травня Красногвардійський районний суд Дніпропетровська вирішив скасувати арешт нерухомості.

Нагадаємо, що в лютому 2017 року Голосіївський районний суд Києва і Красногвардійський районний суд Дніпропетровська заарештували ТРЦ Караван через заборгованість Лекс Холдинг по кредиту перед ВТБ Банком.

У травні Ярославський заявив, що погасив борг перед Банком ВТБ у розмірі $76 млн.


Лекс Холдинг (неофіційна група компаній Караван) є багатопрофільною девелоперської компанією.

Власник DCH Group Ярославський в 2013 році викупив частку в керуючої компанії ТРЦ - Karavan Real Estate Limited, а в 2016 році бізнесмен став одноосібним власником мережі ТРЦ.

Karavan Real Estate управляє трьома діючими ТРЦ Караван Megastore в Києві, Днипре та Харкові.

Показати ще новини
Радіо NV
X