Стали відомі маршрути Ryanair в Україні

22 березня 2018, 05:20

Видання Avianews повідомляє, що в Apple store стали доступні маршрути авіаперевізника Ryanair, який буде працювати в Україні.

Маршрути з Києва:

Київ-Барселона
Київ-Братислава
Київ-Гданськ
Київ-Краків
Київ-Лондон (Станстед)
Київ-Вільнюс
Київ-Вроцлав
Київ-Познань
Київ-Стокгольм (Скавста)
Київ-Варшава (Модлін)

Відео дня

Маршрути зі Львова:

Львів-Дюссельдорф (Веце)
Львів-Краків
Львів-Лондон (Станстед)
Львів-Меммінген
Львів-Варшава (Модлін)

Раніше прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що ірландська лоукост-авіакомпанія Ryanair успішно завершила переговори з Міжнародним аеропортом Бориспіль і Міністерством інфраструктури.


Раніше повідомлялося, що міністр інфраструктури Володимир Омелян анонсував прихід Ryanair у 2018 році з 200-відсотковою гарантією. "Буде наступного року - 200%", - заявляв він у грудні, коментуючи можливий прихід Ryanair.

Крім того, міністр заявляв, що до кінця січня українці почують обнадійливу інформацію про прихід на вітчизняний авіаційний ринок ірландського лоукостера Ryanair. 13 лютого він заявив, що Ryanair почне літати в Україну з осені 2018 року.

15 лютого Ryanair підтвердив інформацію про початок польотів в Україну восени 2018 року. Згодом у авіакомпанії розповідали, що Ryanair почне виконувати польоти на українському ринку з маршруту до Києва, а через деякий час до Львова.

Нагадаємо, 10 липня 2017 року Ryanair після тривалих переговорів скасував плани щодо виходу на авіаринок України. Авіаперевізник пояснив таке рішення розбіжностями з керівництвом Борисполя, яке відмовилося виконувати досягнуті між авіакомпанією та Міністерством інфраструктури України домовленості.

У свою чергу гендиректор Борисполя Павло Рябікін звинуватив лоукостер Ryanair у незаконних вимогах. Також він заявляв, що через ультиматум Ryanair аеропорт може зазнати збитків у 2 млрд грн.

Коментуючи ситуацію, що склалася, Володимир Омелян заявив, що у відмові Ryanair від запланованого входу в Україні винен також і найбільший авіаперевізник країни - авіакомпанія Міжнародні авіалінії України (МАУ).

Показати ще новини
Радіо NV
X