Глава Укрпошти: Моя зарплата - 748 тис. грн. Більшість співробітників вважає, що я повинен отримувати 40 тис.

27 березня 2019, 09:05

Глава правління Укрпошти Ігор Смілянський сказав в інтерв'ю проекту KRYM, що його місячний оклад збільшився в 2018 році і становить 748 тис. грн.

"Місячний оклад - 748 тис. грн. Більшість наших співробітників вважає, що я повинен отримувати 40 тис. Це 10 зарплат листонош", - зазначив він.

Смілянський нагадав, що у нього три вищі освіти в американських вузах, і підкреслив, що може відзвітувати за всі свої доходи, на відміну від критикуючих його за високу зарплату депутатів, які "все життя в політиці, але у них будинок в Конча-Заспі і Mercedes".

Відео дня

"Я розумію джерело цього. Я знаю, що більшості людей простіше сприймати депутата, який офіційно отримує $300, живе в Конча-Заспі в триповерховому будинку і їздить на Mercedes... Вони знають, що він вкрав, але скільки точно, не знають, а моя зарплата відома", - додав глава Укрпошти.

За словами Смілянського, після його приходу в компанію вона почала прозоро проводити держзакупівлі.

"Поки ще ніхто не зміг перебити ті ціни, за якими ми купуємо. Для розуміння, на 2,5 млрд грн закупівельного бюджету ми заощадили 500 млн, навіть більше. Зараз вже 600-700 млн", - підкреслив він.

Згідно декларації Смілянського за 2017 рік, його річна зарплата склала 3,959 млн грн. Декларація за 2018-й поки не опублікована.

У липні минулого року Кабінет міністрів призначив його гендиректором Укрпошти. До цього він був виконуючим обов'язки глави компанії.

Показати ще новини
Радіо NV
X