Що спільного між МАУ і YSL

23 лютого 2018, 16:01
Новини компаній

Для всіх авіакомпаній відео про безпеку – це як фінальна сукня в показах найкращих будинків моди. Ви не просто побачите його – ви його запам'ятаєте і, швидше за все, не залишитеся до нього байдужим.

Пам'ятаєте «супрематичні» сукні від Yves Saint Laurent? Вони підірвали світ моди і стали об'єктом бажання всіх IT-дівчат планети, а згодом перетворилися з модного тренду на класику, як це відбувається з найкращими творами мистецтва.

Havas Kyiv разом з анімаційною студією Mokastdio розробили відео про безпеку для МАУ в дусі супрематизму не просто так. Supremus з латини перекладається як «найвищий», а для авіакомпанії МАУ безпека пасажирів – це найголовніший пріоритет, що стоїть вище всіх інших.

Ксенія Морозова, директор Havas Kyiv:

Як часто ви дивитеся відео про безпеку на борту від початку до кінця? Можете зараз пригадати хоча б кілька пунктів з інструкції з безпеки? А адже це дуже важливо. Наша мета – максимально залучити пасажира в перегляд, щоб він не зміг відірватися. На мене це відео діє абсолютно гіпнотично і заспокійливо. Плюс я обожнюю супрематизм, ревно вважаю, що він народився в Україні, і дуже цим пишаюся. Сподіваюся, у нас вийде зробити так, щоб дотримання заходів безпеки на борту стало модною тенденцією, а потім і класикою – як сукня від Yves Saint Laurent.

Ірина Лерман, директор з маркетингу МАУ:

Новий 777-200ER – це унікальна і дуже крута можливість для МАУ зробити щось яскраве, щоб прокачати весь спектр бортового мультимедіа. Ми шукали щось українське, незаяложене, не автентичне, свіже – то, що покаже нас і нашу країну в зовсім іншому, сучасному і несподіваному світлі. Коріння супрематизму – в Україні, його засновники народилися тут. І ми вирішили розповісти про це так, щоб з перших хвилин на нашому борту пасажир опинився в потоці позитиву і любові – до МАУ і, звичайно ж, мистецтва! :)

Юрій Мотрич, Mokastdio:

Робота над подібними проектами завжди дуже цікава, тому що доводиться творити в жорстких рамках сухої прикладної мови інструкції. Особливо жартувати і звалюватися в творчість не можна, адже мова йде про безпеку. При цьому пасажир повинен переглянути її від першого до останнього пункту, йому повинно бути цікаво. Було розроблено кілька варіантів виконання, і варіант супрематизму виявився найвдалішим, оскільки, окрім іншого, цей стиль ідеально підходить для інфографіки.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X