Roshen почав постачати молочну продукцію в США. На підході Європа і Китай

20 травня 2016, 08:43
1951
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

У квітні цього року завод отримав право на експорт молочної продукції в ЄС

Вінницький молочний завод Roshen розширює географію експорту своєї продукції. Пріоритетними в цьому році є США, Китай і Європа, розповів НВ Бізнес директор заводу Дмитро Рощупкін

Нагадаємо, що в квітні цього року завод отримав право на експорт молочної продукції в ЄС. Але, за словами Рощупкіна, через зміни юридичної адреси підприємства довелося повторно подати документи в Єврокомісію, яка повинна внести коригувальні записи в свої реєстри та бази.

"Як тільки вони це зроблять, можна буде почати поставки. Сподіваюся, що протягом червня це вже станеться", – пояснив Рощупкін.

За його словами, перші партії будуть поставлені на фабрики Roshen у Литві та Угорщині, а також трейдерам у Нідерланди. У завода вже є домовленості на перші пробні партії сухого молока, масла і молочного жиру. Це буде 1-2 контейнера для 3-4 покупців, щоб вони змогли оцінити якість. Після чого обсяги будуть збільшуватися.

Рощупкін пояснив, що вихід на ринок ЄС буде здійснюватися за рахунок більш низької ціни при якості не гірше європейського.

"Ми активно працюємо з усім світом. Крім Європи, скоро почнуться поставки в Китай. Нещодавно була поставлена велика партія в США", – сказав Рощупкін.

Він уточнив, що також в планах розвивати ті ринки, на яких вже присутні, а зараз завод поставляє продукцію більш, ніж в 30 країн світу.


Вінницький молочний завод входить до складу корпорації Roshen – одного з найбільших в Україні виробників кондитерських виробів. Завод був запущений в червні 2014 року. Потужності підприємства дозволяють переробляти 600 т молока на добу.

Вибір редакції

Авто

Сьогодні, 07:02

article_img
Чак Норріс відпочиває. Тест-драйв Ford Ranger
Політика

Сьогодні, 08:17

article_img
Це ще одна вистава. Відомі українці поділилися думкою про кандидата Зеленського
Країни

Сьогодні, 10:01

article_img
"ФінляндіяІранНаші". Як в 1941 році Радянський Союз почав дві власні локальні війни

Головне

Події

Сьогодні, 14:57

article_img
У Львові помер 98-річний лідер бандерівського крила ОУН
Події

Сьогодні, 13:14

article_img
Українські військові збили дрон окупантів із вибухівкою
Політика

Сьогодні, 21:04

article_img
УП: Зеленський розказав, що робитиме з російською кінокомпанією