Приват програв суд проти держкомпанії

13 квітня 2016, 11:50
Київський апеляційний суд скасував рішення Господарського суду Києва щодо стягнення з Укртранснафти близько 106 млн грн на користь підприємства Нафтохімік Прикарпаття, що входить до групи Приват

Про це повідомила прес-служба держкомпанії.

Зазначена сума – заборгованість за договором оренди резервуарних ємностей. Суд погодився з доводами Укртранснафти про те, що документ недійсний, тому що був складений з метою приховати договір на зберігання нафти, а також з порушенням законодавства України про держзакупівлі.

Відео дня

Це вже друге рішення, за яким договір на оренду ємностей визнали незаконним. Раніше апеляційна інстанція ухвалила подібне рішення у розгляді суперечки Укртранснафти і Нафтопереробного комплексу Галичина (також входить у групу компаній " Приват – НВ). Компанія мала намір стягнути близько 38 млн грн.

У середу, 13 квітня, Вищий господарський суд розгляне касаційну скаргу Нафтопереробного комплексу. Від цього залежить чи залишить суд касаційної інстанції можливість для приватних структур стягнути з держкомпанії Укртранснафта більш ніж 1 млрд грн за незаконними договорами.

Показати ще новини
Радіо НВ
X