Польща профінансує ремонт українських доріг на 68 мільйонів євро

11 листопада 2016, 08:32
Польща виділить €68 млн кредиту на проведення капітального ремонту близько 175 км на шести прикордонних автомобільних дорогах Західної України

Про це повідомила прес-служба Державного агентства автомобільних доріг України (Укравтодор).

Згідно з даними держкомпанії,10 листопада 2016 року, в ході дводенної місії представників Міністерства інфраструктури Польщі до України, було вирішено провести капітальний ремонт близько 175 кілометрів на 6 українських прикордонних дорогах.

Відео дня

Відповідне рішення було внесено у протокол українсько-польської Робочої групи з питань транспорту, який був підписаний заступником міністра інфраструктури і будівництва Республіки Польща Єжи Шмітом і заступником міністра інфраструктури України Юрієм Лавренюком.

Відзначається, що на капітальний ремонт українських прикордонних автодоріг з польського кредиту буде направлено €68 млн.

Укавтодор нагадує, що у вересні 2015 року Україна і Польща уклали міжурядову угоду про надання кредиту в розмірі €100 млн на поліпшення прикордонних доріг та митного повідомлення. На початку жовтня 2016 Верховна Рада ухвалила закон і розподілила кредит Республіки Польща на умовах пов'язаної допомоги наступним чином: €68 млн на ремонт доріг, €25 млн для Державної фіскальної служби і митниці і €7 млн для Державної прикордонної служби.

Показати ще новини
Радіо НВ
X