Погляд у майбутнє

13 вересня 2018, 16:49

Нас чекає урбаністичне майбутнє. Все більше людей житиме в містах або передмістях, що вже формує особливу потребу в комфортному житлі. Житло, де все максимально спрямоване на відпочинок і нагадує радше життя за містом, ніж у мегаполісі. Технологічна емоційність – інноваційні матеріали в емоційно привабливому дизайні, саме за таким стилістичним напрямком майбутнє, адже дизайн повинен бути проникливим, вишуканим і чуттєвим.

Адаптивний простір – цей тренд способу життя демонструє рішення для жителів великих міст, які все більше і більше схожі на сучасних кочівників. Дизайнери, архітектори і проектувальники приймають цей виклик з великою часткою винахідливості і оптимізму, створюючи для доступного простору трансформативний і адаптивний дизайн. Багатий асортимент оздоблювальних матеріалів, плитки та сантехніки в салонах АГРОМАТ, стає їм в цьому зручною і розумною підмогою. Вони все частіше шукають інноваційний дизайн, що благотворно впливає на здоров'я, ступінь задоволеності, уважність і продуктивність, і знаходять його в продукції, представленій АГРОМАТом (більше 1000 брендів з усього світу). І якщо в житлових приміщеннях власник сам має право вирішувати який дизайн втілювати і які матеріали використовувати, то в громадських просторах, таких як холи, коридори, вхідні групи – все залежить від забудовника. Кожен з яких прагне створити неповторний, комфортний і впізнаваний стиль, в якому б мешканці почувалися затишно. Забудовники, таких відомих не тільки в Києві, а й за його межами, житлових комплексів, як Comfort Town, Diamond Hill, Silver Breez, Seven Hill, «Новопечерські Липки», «Паркове місто», «Покровський Посад», «Чайка» (Київ) надали перевагу матеріалам, постачальником яких став АГРОМАТ, задовольняючи індивідуальні технічні завдання архітекторських команд кожного з проектів.

Відео дня

Адаптивний простір – це тренд способу життя

Зведення житла – це відповідальний бізнес на багато років, що передбачає наявність перевірених і надійних партнерів, саме тому одним із замовників АГРОМАТа став метр українського будівельного ринку – Українська державна будівельна корпорація «Укрбуд», яка прагне максимально забезпечувати гідний рівень комфорту в кожному будинку незалежно від класу житла. За багато років роботи на ринку нерухомості корпорацією було вироблено основні стандарти, дотримання яких дозволяє забезпечувати високий клас у кожному будинку.

«Покупець не повинен йти на компроміс, обираючи житло серед доступного або розташованого в хорошому місці, якісного або від надійного забудовника. Купуючи нерухомість, власник повинен бути впевнений, що отримує повний набір сучасних стандартів. Ми для себе визначили дев'ять основних стандартів, які складаються в один загальний – Новий стандарт життя. Для підтримки високого рівня будівництва найважливішою умовою є якість і безпека використовуваних будматеріалів, – що і лягло в основу стандарту будівництва. Укрбуд робить ставку на сучасні вітчизняні матеріали, які при високій якості мають доступну ціну. АГРОМАТ став одним з наших постачальників, чиї матеріали були використані в роботі для створення комфортного житлового середовища, завдяки якому формується рівень довіри до забудовника» – заявляють у прес-службі корпорації «Укрбуд».

Зростає популярність не тільки здорового середовища проживання, а й відповідності світовим стандартам «розумного житла»: високошвидкісний інтернет, управління системами безпеки і побутовими приладами, домашнім клімат-контролем і комунальними послугами, цілодобовий сервіс і наочна статистика, інтелектуальні сценарії на всі випадки життя. Саме таким інтелектуальним рішенням особливу увагу приділяє АГРОМАТ, прагнучи йти в ногу з часом і пропонуючи споживачеві «smart» змішувачі та насадки для душових кабін, термообладнання з контролем нагріву, споживання та витоків води від світових виробників сантехніки. При цьому інтелектуальні прилади легко інтегруються в загальну систему «розумний будинок», пропоновану забудовниками. Беручи до уваги той факт, що придбання нерухомості і подальший її ремонт справа фінансово витратна і досить тривала у часі, АГРОМАТ пропонує своїм покупцям розумну і гнучку цінову політику, щедрі акційні пропозиції, 3D візуалізацію і навіть готові рішення санвузлів, на будь-який смак і чек.

Показати ще новини
Радіо НВ
X