Patreon закрив новий раунд фінансування і збільшив оцінку втричі

7 квітня 2021, 17:48

Сервіс Patreon, який дозволяє фанатам безпосередньо підтримувати артистів за допомогою оформлення щомісячної підписки на пожертвування, збільшив оцінку до $ 4 млрд.

Онлайн-платформа для збору пожертвувань Patreon закрила новий раунд фінансування і потроїла свою оцінку до $4 млрд, пише The Wall Street Journal.

В рамках нового раунду компанія залучила $155 млн. Раунд очолила інвестиційна компанія Tiger Global Management. Також в раунді взяли участь попередні інвестори Lone Pine Capital і New Enterprise Associates і компанія Wellington Management.

Відео дня

За словами СЕО і співзасновника Patreon Джека Конте, за останній рік платформа швидко виросла і тепер налічує більше 200 000 авторів, яких підтримують близько семи мільйонів шанувальників.

У вересні минулого року платформа вже залучила $90 млн фінансування збільшивши оцінку до $1,2 млрд. У рамках розширення на міжнародні ринки Patreon додав кілька мов і валют.

Раніше ЗМІ повідомляли, що Patreon зібрався провести IPO в 2021 році. За пандемічний 2020 рік прибуток сервісу зросла до $100 млн.

Заснований в 2013 році стартап Patreon дозволяє фанатам безпосередньо підтримувати артистів за допомогою оформлення щомісячної підписки на суму від $5 в обмін на ексклюзивний контент від творців. Компанія заробляє на комісії в 5-12% з щомісячної суми пожертвувань автору, а також отримує додатковий дохід від комісій за обробку платежів.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X