OLX та Нова пошта запустили безпечну угоду

16 травня 2017, 17:49

Сервіс безкоштовних оголошень OLX спільно з групою компаній Нова пошта та онлайн-сервісом миттєвих грошових переказів UAPAY запустив послугу Безпечна угода, що дозволяє резервувати плату за покупку на карті до підтвердження отримання товару і його відповідність заявленим параметрам

Про це повідомив директор OLX Сергій Гапоченко, передають Українські новини.

Вартість послуги Безпечна угода становить 0,3% від вартості товару +3 гривні для покупця, розраховується автоматично при заповненні експрес-накладної на доставку і повністю безкоштовна для продавця.

Відео дня

Доставку товарів у рамках послуги здійснює Нова пошта.

При цьому покупець може оглянути посилку прямо у відділенні і відмовитися від неї, якщо вміст не відповідає його очікуванням.

Обслуговує платежі компанія UAPAY, яка перевіряє дані кожної сторони угоди.

"Коли клієнт вносить дані своєї банківської карти в спеціальну форму на сайті OLX, то вони зберігаються в захищеному сховище UAPAY у відповідності зі стандартами безпеки даних індустрії платіжних карт PCI DSS. Це дозволяє здійснити операцію безпечно, і ми гарантуємо, що жодним чином така інформація не буде витікати назовні і зловмисники не зможуть нею скористатися", - зазначив керівний партнер компанії UAPAY Дмитро Захарович.

У момент оформлення замовлення гроші з банківської картки покупця блокуються на транзитному рахунку банку фінансового партнера - компанії UAPAY, після чого продавець отримує повідомлення про замовлення, і йому надаються 2 дні на підтвердження замовлення і 3 дні на відправлення посилки.

Після одержання товару покупцем і підтвердження його якості гроші миттєво перераховуються на картку продавця.

У випадку, якщо товар не підходить покупцеві, гроші автоматично будуть повернуті на картку покупця, при цьому повернення товару оплачує продавець, однак в якості компенсації OLX перераховує такого продавцю 30 гривень на персональний рахунок в його профілі.

У випадку, якщо продавець відхилить угоду, - гроші автоматично будуть повернуті на карту покупця.

OLX - компанія, що надає онлайн-майданчики для оголошень про продаж вживаних товарів, таких як меблі, музичні інструменти, спортивні товари, автомобілі, дитячі товари, мотоцикли, фотоапарати, мобільні телефони та багато іншого.

Штаб-квартири інтернет-компанії OLX розташовані в Нью-Йорку, Буенос-Айресі, Москві, Києві, Пекіні та Мумбаї.

Компанія заснована в 2006 році.

Показати ще новини
Радіо NV
X