НАБУ обшукало київський офіс міжнародної IT-компанії SAP

4 вересня 2019, 15:12

У вівторок, 3 вересня, Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) провело обшуки в українському офісі міжнародної продуктової IТ-компанії SAP.

Про це повідомив глава офісу SAP в Україні Максим Матяш в ході зустрічі уряду з експортною ІТ індустрією, передає Інтерфакс-Україна.

"Вчора в нашому офісі пройшов обшук НАБУ. Робота була заблокована не на один день, а на дуже тривалий період", - зазначив він.

Відео дня

Матяш звернув увагу прем'єр-міністра Олексія Гончарука на обшуки в IТ-компаніях і попросив його проконтролювати цю сферу роботи силовиків. Глава Кабміну запропонував керівництву компанії подати коротку довідку про те, що сталося, на яку відреагує Кабмін.

"Мені дуже шкода, що ваша компанія стала об'єктом уваги правоохоронців. Якщо ви вважаєте, що їхні дії незаконні, передайте інформацію нам і ми ознайомимо відповідних керівників", - цитує Гончарука Liga.Tech.

Компанія SAP - один зі світових лідерів на ринку корпоративних додатків, допомагає компаніям ефективніше управляти своїм бізнесом. На українському ринку вона працює з 1995 року. В Україні клієнтами є понад 250 державних організацій, а також підприємства різних галузей.

Показати ще новини
Радіо NV
X