Нова Пошта запустила три нові автоматизовані термінали

10 червня 2021, 19:14

За підсумками травня цього року Нова Пошта запустила три автоматизовані термінали у Вінниці, Чернівцях та Донецької області. Загальна сума інвестицій в об'єкти склала майже 127 млн грн.

Нова Пошта відкрила три нових автоматизованих термінали — у Вінниці, Слов’янську (Донецька область) і Чернівцях. Про це йдеться в заяві компанії.

Всі термінали оснащені автоматизованим обладнанням, яке дозволяє швидко сортувати посилки в коробках або посилки в коробках. Термінали вже обробляють 120 посилок у хвилину. Посилка перебуває на терміналі до 2 хвилин.

Відео дня

«Кількість посилок і вантажів, які доставляє Нова пошта, збільшується не тільки в великих містах, а й в районних центрах і селах. Це стимулює нас інвестувати в автоматизацію нашої інфраструктури по всій країні», — зазначив СЕО компанії Олександр Бульба.

Термінал у Вінниці має площу 5,7 тис. кв. метрів. Він буде сортувати відправлення для Вінниці і 56 населених пунктів Вінницької області. Інвестиції в його запуск склали 48,6 млн грн.

Слов’янський термінал розташований на площі 3,5 тис. кв. метрів. Він буде сортувати відправлення для Слов’янська і 67 населених пунктів Донецької і Луганської областей. Інвестиції склали 33,6 млн грн.

Термінал в Чернівцях загальною площею 6,7 тис. кв. метрів буде сортувати відправлення для Чернівців і 45 населених пунктів області.У його запуск інвестовано 44,6 млн грн.

Нагадаємо, що Укрпошта оголосила два тендери на будівництво хаба у Львові і депо в Івано-Франківську, загальною вартістю $65 млн.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X