Nokia допоможе китайцям з 5G

14 червня 2016, 15:25
Виробник телекомунікаційного обладнання Nokia і один з найбільших телекомунікаційних операторів у світі China Mobile підписали угоду про співпрацю вартістю 1,36 млрд євро на один рік

Про це повідомляє Прайм.

Це допоможе китайській компанії вийти на ринок хмарної мережевої інфраструктури. China Mobile відкриє в Китаї базову станцію Nokia AirScale Base Station (ASB) зі стандартом 5G. З її допомогою кілька технологій радіозв'язку зможуть одночасно працювати в межах однієї базової станції і пропонувати практично необмежені можливості передачі даних.

Відео дня

Фінська компанія передасть China Mobile додаткові елементи свого мобільного радіодоступу та базовий портфель на додаток до фіксованого доступу, маршрутизації IP, операційної системної підтримки (OSS) і продуктів сторонніх виробників, а також свій досвід роботи в Global Services.

"Це дуже важлива угода з нашим давнім партнером, воно зміцнює позиції Nokia в якості провідного постачальника технологій нового покоління в Китаї", – заявив президент спільного управління команди Nokia Networks Китаю і ASB Майк Ван.

Фінська компанія Nokia спеціалізується на виробництві телекомунікаційного обладнання для мобільних, фіксованих, широкосмугових і IP-мереж. У квітні 2015 року Nokia і Alcatel-Lucent заявили про злиття вартістю 15,6 млрд євро. Об'єднана компанія буде називатися Nokia Corporation, частка Nokia в ній становитиме 66,5%, Alcatel – 33,5%.

Показати ще новини
Радіо NV
X