Nokia допоможе китайцям з 5G

14 червня 2016, 15:25
192
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Nokia спеціалізується на виробництві телекомунікаційного обладнання для мобільних, фіксованих, широкосмугових і IP-мереж

Виробник телекомунікаційного обладнання Nokia і один з найбільших телекомунікаційних операторів у світі China Mobile підписали угоду про співпрацю вартістю 1,36 млрд євро на один рік

Про це повідомляє Прайм.

Це допоможе китайській компанії вийти на ринок хмарної мережевої інфраструктури. China Mobile відкриє в Китаї базову станцію Nokia AirScale Base Station (ASB) зі стандартом 5G. З її допомогою кілька технологій радіозв'язку зможуть одночасно працювати в межах однієї базової станції і пропонувати практично необмежені можливості передачі даних.

Фінська компанія передасть China Mobile додаткові елементи свого мобільного радіодоступу та базовий портфель на додаток до фіксованого доступу, маршрутизації IP, операційної системної підтримки (OSS) і продуктів сторонніх виробників, а також свій досвід роботи в Global Services.

"Це дуже важлива угода з нашим давнім партнером, воно зміцнює позиції Nokia в якості провідного постачальника технологій нового покоління в Китаї", – заявив президент спільного управління команди Nokia Networks Китаю і ASB Майк Ван.

Фінська компанія Nokia спеціалізується на виробництві телекомунікаційного обладнання для мобільних, фіксованих, широкосмугових і IP-мереж. У квітні 2015 року Nokia і Alcatel-Lucent заявили про злиття вартістю 15,6 млрд євро. Об'єднана компанія буде називатися Nokia Corporation, частка Nokia в ній становитиме 66,5%, Alcatel – 33,5%.

Вибір редакції

Події

Сьогодні, 16:07

article_img
План з дестабілізації. Хто відповідальний за напади на українські релігійні споруди
Фінанси

Сьогодні, 15:54

article_img
Британія відбирає гроші сумнівного походження у сина екс-прем'єра Молдови
Події

Сьогодні, 16:09

article_img
Мальдіви-Москва: ЗМІ дізналися, як живе дружина прокурора-антикорупціонера

Головне

Події

Сьогодні, 12:54

article_img
Провокації РФ: СБУ назвала храми, які планувала атакувати ФСБ
Події

Сьогодні, 15:46

article_img
Резонансна ДТП у Харкові: Зайцева заявила про повне визнання вини та каяття
Події

Сьогодні, 18:26

article_img
ГПУ подала апеляцію на запобіжний захід Мангеру