Навіщо зберуться 2000 підприємців України

11 травня 2017, 10:04
PR

Бізнесмени країни масово з'їжджаються до Києва, щоб відвідати головну подію року. Своїми секретами поділяться власники і керівники провідних компаній СНД, Європи та США

Освітній бізнес-саміт - поширене явище в США і Європі. Тисячі бізнесменів з усього світу збираються, щоб отримати нові знання і тактики просування бізнесу. Але в країнах СНД заходи такого роду майже не зустрічаються.

В Україні все обмежується звичайними 2-годинними тренінгами або онлайн-курсами. Ні про який нетворкінг у такому випадку немає мови. Та й самі системи іноді дають збій.

Освітня кампанія для підприємців Genius Marketing повністю змінює вектор бізнес-освіти в Україні. У Києві з 19 по 21 травня відбудеться захід під назвою Лабораторія Онлайн Бізнесу 2017, який точно потрібно відвідати кожному серйозно настроєному підприємцю країни.

ЛОБ17 - це:

  • Більше 20 топ-експертів з України, Європи та США на одній сцені.
  • Інноваційні тактики просування бізнесу в інтернеті.
  • Максимально швидкий результат від упроваджених знань.
  • Нетворкінг в колі більше 2000 підприємців з 19 країн світу.
  • Особисте спілкування зі спікерами і розбори окремих проектів.
  • Зона розваг у фірмовому стилі Genius Marketing.

Це вже 3-я за рахунком Лабораторія Онлайн Бізнесу. З кожним роком організатори підвищують планку. Відвідувачі ЛОБ 2015 і 2016 кажуть, що на вітчизняному ринку немає нічого подібного. Тому ЛОБ17 вже зараз називають бізнес-подією року.

Це підтверджують і дані самих організаторів. До старту бізнес-саміту залишилося трохи більше 2-х тижнів, а квитків уже практично не залишилося (менше 100 вільних місць).

gmsummit.me

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X